“استراتژیست اصلی بوم بوست می گوید – ایالات متحده مطمئناً می تواند زنده بماند و رشد کند.”

به عنوان بخشی از توافق تجاری خود با پکن ، هفته گذشته ایالات متحده به تجارت غول فناوری چین هوآوی رسید و مقررات جدیدی را برای محدود کردن صادرات تراشه جهانی به این شرکت صادر کرد.

گفتگوهای Boom Bust RT با تاد هورویتز از تجارت Bubba در مورد روابط تجاری این دو ابرقدرت ، با تعجب از اینكه آیا ایالات متحده می تواند كاملاً از چین جدا شود و پیامدهای آن چه خواهد بود.

“ایالات متحده چیزهای زیادی با چین دارد ،” هورویتز می گوید ، این یک مشکل اساسی است. “من خوشحال هستم که ما دور می شویم ، من معتقدم که می توانیم خودمان را حفظ کنیم …”

“ورود به چین ارزانتر بود اما ارزانتر به قیمت آن می آید ، به همین دلیل ما این تعداد مسائل را داریم … حرف من خیلی ساده است.

هورویتز ادامه می دهد: “در پایان روز ، من فکر نمی کنم این یک معامله بزرگ باشد ، و فکر می کنم مطمئناً می توانیم زنده بمانیم و اگر چین به این نتیجه برسد ، شکوفا خواهیم بود.”

https://www.youtube.com/watch؟v=mo0RdV7jtUg

خبر مرتبط  "فقط یک زمان زمان" تا زمانی که طلا به رکورد جدید بالایی برسد - Citigroup - RT Business News

وی می افزاید: آمریکایی ها از دریافت شغل بیشتر در ایالات متحده و ایالات متحده خوشحال خواهند شد “خوب خواهد بود که مشاغل با درآمد بالاتر به اینجا برگردند …”

این استراتژیست توضیح می دهد که طی این سالها “ایالات متحده کاملاً وارد بخش خدمات شده است. ما آن مشاغل تولیدی را نداریم … شما نمی توانید همه را در مک دونالد یا والمارت استخدام کنید. “

او می گوید اگر بیشتر جمعیت ایالات متحده در این مشاغل شرکت کنند و زندگی خوبی را ایجاد کنند ، اقتصاد آمریکا شکوفا خواهد شد. “بنابراین ، من فکر می کنم هرچه در آمریکا بتوانید تولید بیشتری داشته باشید ، از وضعیت بهتری برخوردار خواهید بود.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید