استراتژیست اصلی به Boom Bust گفت: دستکاری های بازار سهام منجر به “حباب دیگر و سقوط عمده” خواهد شد – RT Business News

خوش بینی در حال تظاهرات در بازارها است و به امید معالجه جدید برای Covid-19 سوار است. در همین حال ، فدرال رزرو ایالات متحده این هفته برای کاهش فشار شدید بازار اعتباری ، خرید اوراق بهادار شرکت های بزرگ را آغاز کرد.

RT’s Boom Bust با تاد هورویتز از تجارت Bubba در مورد وضعیت بازار سهام ایالات متحده و حرکت تنظیم کننده صحبت می کند.

خبر مرتبط  اوپک + در تلاش است تا قرارداد را برای کاهش تولید منعقد کند ، زیرا 10 میلیون بشکه محدودیت نفتی بر تایید مکزیک بستگی دارد - RT Business News

“بانک مرکزی فدرال رزرو احساس اجبار می کند که اجازه ندهد بازار آزاد کلاس دارایی های خود را انجام دهد.” هورویتز می گوید ، و آن را اضافه می کند “کلاس های دارایی خود را از طریق بازار آزاد قیمت می کنند.”

وی اظهار داشت كه بانك مركزی تمام مقررات را نقض می كند “هنگامی که آنها نرخ را دستکاری می کنند” و اجازه ندهید که بازار تصمیم بگیرد. او می گوید: “من همانطور که می توانید بگویید ، من یک طرفدار بزرگ فدرال رزرو نیستم ، و فکر می کنم آنها اشتباه بزرگی مرتکب شده اند ، که منجر به حباب دیگر و سقوط عمده دیگری در برخی از نقاط خواهد شد.”

https://www.youtube.com/watch؟v=HmWzypsaggs

خبر مرتبط  تلاش آمریکا برای از بین بردن پروژه چند میلیاردی Nord Stream 2 "کوتاه مدت جنگ علیه روسیه است" - جورج گالووی به Boom Bust - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید