استاد می گوید پیش بینی ریکاوری سریع چین ممکن است بیش از حد به پایان رسیده باشد ، پروفسور RT Business’s Boom Bust – RT Business News

جان کوئلچ ، معاون دانشکده بازرگانی دانشگاه میامی ، به Boom Bust گفت: چین دوباره پس از محدودیت های مربوط به کوروی ویروس شروع به بازگشایی کرد ، اما باز هم می تواند حداقل تا نیمه دوم سال طول بکشد.

“اگرچه 91 درصد از شرکت ها و مشاغل بازگشایی شده اند ، تنها 40٪ تقریباً با ظرفیت کامل فعالیت می کنند.” استاد گفت وی افزود: مصرف کنندگان در چین بدون بودجه کافی برای تحریک اقتصاد باقی مانده اند.

خبر مرتبط  دزدان دریایی نفتی دارای یک کانون مورد علاقه جدید - RT Business News

“بنابراین من فکر می کنم که پیش بینی ها در مورد بازگشت سریع بازگشت احتمالاً کمی بیش از حد به دست آمده است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=-t9REfwHcfc

ریزش اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر ، مانع حمله آمریکا به چین ، از جمله تهدیدهای تعرفه ای و فشار شرکتها برای حذف تولید خود از این کشور نشده است. با این حال ، این ممکن است کار آسانی نباشد ، خصوصاً وقتی درمورد محصولات میان رده قرار می گیریم که در میان بحران بیشترین تقاضا را دارند. کوئلچ خاطرنشان کرد: چین جایگاه خود را در این بخش به عنوان “کارخانه جهان” به دست آورد ، و افزود که این بحران مردم را در ایالات متحده و اروپا فقیرتر کرده است و آنها به یک تولید کننده با تجربه کم هزینه احتیاج دارند.

خبر مرتبط  رهبر توسعه تجارت به Boom Bust گفت: شیلات تراشه چانه زنی انگلیس در Brexit است که با اتحادیه اروپا تشنج می کند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید