استاد اقتصاد به Boom Bust گفت: مصرف کننده جهانی از ردیف تجارت ایالات متحده و چین بهره مند خواهد شد – RT Business News

ایالات متحده آیین نامه جدیدی را با هدف محدود کردن صادرات تراشه به غول فناوری چینی هواوی صادر کرده است. این شرکت گفت که تجارت آن “ناگزیر تحت تأثیر قرار خواهد گرفت” و “بقا کلمه کلیدی” در حال حاضر برای شرکت است.

بوم بوست RT با جان کوئلچ ، رئیس دانشکده بازرگانی میامی پیوست ، تا در مورد آینده روابط ایالات متحده و چین صحبت کند.

Quelch می گوید ، هوآوی قادر به زنده ماندن است ، و افزود كه واشنگتن قصد دارد تلاش های این شركت چینی را برای تسلط جهانی بر بازار 5G كند كند. “تقسیم مصرف کننده هوآوی حدود 50٪ از کل فروش خود را به خود اختصاص داده است ، و این آیین نامه خاص با هدف 50٪ در تلفن های هوشمند مصرفی است.”

او برجسته می کند “نکته جالب” با بازیکن بزرگ نیمه هادی تایوان. وی می گوید ، اقدامات واشنگتن باعث می شود تاوان در تردد تنش تجاری ایالات متحده و چین قرار گیرد.

خبر مرتبط  انگلیس به دنبال نزدیک شدن استقلال از اتحادیه اروپا به دنبال توافق تجارت آزاد با ترکیه است - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=9nrBMAZiO2E

“فن آوری پیشرفته مهم است و به وضوح ، ایالات متحده هنوز در اکثر عرصه ها جلوتر است. چین در حال پیشرفت است ، اما هنوز هم راه عقب مانده است. اما از نقطه نظر جهانی فکر می کنم ، از این رقابت بسیار مهیج بین ایالات متحده و چین ، در درازمدت به نفع مصرف کننده جهانی خواهد بود. “

کوئلچ اضافه می کند که گسترش تجارت فقط مربوط به فناوری نیست بلکه درباره این است که چه کسی می خواهد استانداردهای بین المللی را برای این شبکه ها و سیستم عامل ها تعیین کند. “این مربوط به دیپلماسی جهانی به اندازه رهبری فناوری نیست.” او می گوید

خبر مرتبط  ساکسو بانک از پیش بینی های "ظالمانه" برای سال 2021 رونمایی کرد - اخبار کسب و کار RT

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید