استاد اقتصاد به بوم بوست گفت – ترامپ می تواند با آنچه ریگان با اتحاد جماهیر شوروی انجام داده است ، عمل کند – RT Business News

پکن می گوید سیاست “خرد و ضرب و شتم” واشنگتن را برای تلاش برای مجبور کردن فروش برنامه رسانه های اجتماعی چینی TikTok قبول نخواهد کرد. هشدار داده شده است که از آنچه “سرقت” می خواند انتقام خواهد گرفت.

گفتگوی بوم بوست با جان کوئلچ ، رئیس دانشکده تجارت میامی هربرت ، در مورد اختلافات دو کشور در مورد TikTok و آینده روابط آنها گفتگو می کند.

خبر مرتبط  دونالد ترامپ KING OF DEBT - گزارش Keizer RT - RT Business News

وی گفت: “سطح سرمایه گذاری چین در ایالات متحده فقط 5-6 میلیارد دلار است ، اما سطح سرمایه گذاری ایالات متحده در چین حدود 120 میلیارد دلار است. بنابراین ، از نظر تلافی احتمالی توسط پکن ، بسیاری از دارایی های ایالات متحده در چین وجود دارند که می توانند در صورت تشدید تاتو ، توقیف شوند. “ او می گوید

خبر مرتبط  صادرات گاز طبیعی روسیه به اروپا در حال بازیابی از رکود انرژی ویروس کرونا - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=f-kkpq1uvvU

کوئلچ می افزاید: روابط فعلی ایالات متحده و چین به نظر می رسد “یک مارپیچ رو به پایین چند وجهی ،” که مطمئناً تا نوامبر ادامه خواهد یافت.

“من فکر می کنم ، رئیس جمهور ترامپ برای تأمین دوره دوم بود ، عده ای هستند که می گویند هدف اصلی وی انجام کارهایی است که رونالد ریگان با اتحاد جماهیر شوروی انجام داد.” او گفت. با این حال ، این وضعیت خواهد بود وی گفت: “بسیار سخت تر … او از آنچه ممکن است رخ دهد عصبی نیست زیرا این توالی دائمی از اعتصاب همچنان بدتر می شود در مهمترین روابط دو جانبه در جهان.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  دلار آمریکا می تواند "افزایش خطر" در میان افزایش عدم اطمینان اقتصادی و سیاسی باشد - RT Business News