از دست دادن دلار آمریکا در برابر “پول واقعی که طلا است” – پیتر شیف – RT Business News

مدیرعامل پایتخت یورو پاسیفیک ، پیتر شیف به RT’s Boom Bust گفت ، قیمت طلا قرار است همه پیش بینی ها را پشت سر بگذارد در حالی که ارزش دلار بیشتر سقوط می کند ، زیرا بانک فدرال به سیاست های چاپ پول خود ادامه می دهد.

شورای جهانی طلا در یکی از گزارش های اخیر خود اعلام کرد ETF های مورد حمایت طلا رکورد ورودی را به خود اختصاص داده اند و در نیمه اول امسال 17 درصد قیمت شمش را افزایش داده اند. این در حالی است که واکنش های جهانی به بیماری همه گیر ویروس کرونا باعث کاهش نرخ و تزریق گسترده نقدینگی توسط بانک های مرکزی و دولت ها شده است.

خبر مرتبط  اتحادیه اروپا پس از اجلاس ماراتن در مورد طرح تحریک کوروی ویروس 750 میلیون یورویی موافق است - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=LJBxUoKNq8M

“شورای جهانی طلا در واقع میزان بالا رفتن قیمت را دست کم می گیرد ، زیرا من فکر می کنم که آنها همچنین نرخ تورم بانکهای مرکزی جهانی ، به ویژه فدرال رزرو و ارزش دلار آمریکا را نیز دست کم می گیرند. در مقابل سایر ارزهای فیات ، اما به ویژه در برابر پول واقعی ، که طلا است ، ضرر می کند “ شیف گفت.

خبر مرتبط  استراتژیست اصلی به Boom Bust گفت: "روزهای نامطبوع" برای بورس سهام ایالات متحده مهم نیست و دولت چه کاری را انجام می دهد - RT Business News

این کارگزار باسابقه سهام افزود که طلا در طول تاریخ قدرت خرید فروشگاه بسیار بهتری داشته است ، خاطرنشان کرد: حتی ارزهای با بهترین عملکرد نسبت به طلا سابقه ضعیفی دارند.

“اگر می فهمید طلا چیست ، همیشه باید مقداری داشته باشید” شیف افزود. “طلا در برابر این ارزهای فیات رشد بیشتری خواهد کرد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید