از آنجایی که روسیه و عربستان سعودی تولید کنندگان عمده را به سمت کاهش تولید باز می کنند ، صعود نفت به اوج سه ماه صعود می کند – RT Business News

بنچمارک بین المللی برنت 43 دلار در هر بشکه گذشته را برای اولین بار از اوایل ماه مارس در روز دوشنبه شکست پس از صادر کنندگان عمده نفت خام تصمیم گرفتند تا پایان ماه ژوئیه مرزهای تولید رکورد را حفظ کنند.

نفت خام وست تگزاس واسطه (WTI) با شروع معاملات این هفته به بیش از 40 دلار افزایش یافت. هرچند که هر دو برنت و WTI دستاوردهای قبلی را از دست دادند ، از ساعت 6:43 صبح به وقت گرینویچ ، تقریباً یک درصد افزایش داشتند.

این تظاهرات پس از آن صورت می گیرد که 13 عضو سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و 10 تولیدکننده نفت متحد به رهبری روسیه ، که با نام اوپک + شناخته می شوند ، موافقت کردند تا توافق خود را برای کاهش تولید جهانی 9.7 میلیون بشکه در روز تمدید کنند (bpd) برای یک ماه دیگر این کاهش تقریباً 10 درصد از تولید جهانی نفت را نشان می دهد.

خبر مرتبط  ساخت خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه برای ماه آینده دوباره راه اندازی می شود - RT Business News

طبق برنامه اولیه که در ماه آوریل توسط این گروه به امضا رسیده است ، مقررات موقت در ماه مه-ژوئن ، قبل از کاهش 7/7 میلیون بشکه در روز ، مؤثر بودند.

افزایش قیمت نفت خام همچنین در حالی رخ می دهد که رهبر اوپک ، عربستان سعودی ، اعلام کرد که برای ماه ژوئیه قیمت های خام ماهانه خود را افزایش می دهد. حداقل حداکثر دو دهه بیشترین افزایش قیمت را برای صادرات نفت خام نشان داد.

خبر مرتبط  آیا اپراتورهای خط لوله آمریکا از بحران نفت جان سالم به در خواهند برد؟ - اخبار تجاری RT

از زمان تولید عمده نفت خام توافقنامه تاریخی نفت ، قیمت برنت تقریبا دو برابر شده است. با این حال ، برخی از تحلیلگران می گویند که آخرین تمدید مرحله اول این معامله از انتظارات بازار کاسته شده است ، زیرا برخی امیدوار بودند که اوپک + محدودیت های رکورددار را برای سه ماه دیگر حفظ کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید