ارزهای رمزپایه با کاهش شدید بیت کوین در عرض 24 ساعت تقریبا 200 میلیارد دلار ضرر می کنند – RT Business News

بیت کوین و سایر سکه های دیجیتال روز دوشنبه سقوط کردند و 190 میلیارد دلار از کل بازار ارزهای رمزپایه را پاک کردند. کارشناسان می گویند این فروش می تواند نشانه سودآوری سرمایه گذاران باشد.

براساس بازار Coinmarketcap ، ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده از ساعت 8:10 به وقت گرینویچ 932.20 میلیارد دلار بود که نسبت به 1.1 تریلیون دلار در روز قبل کاهش داشت. بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان ، بیت کوین ، با بیش از 17 درصد سقوط از یک روز قبل به 34654،39 دلار رسید.

دومین رمزنگاری بزرگ ، اتر ، بیش از 20 درصد کاهش یافت و به 1072 دلار و 19 سنت رسید. به گفته تحلیلگران ، فروش ارزهای رمزنگاری شده پس از یک تجمع بزرگ رخ می دهد و می تواند نشانه سودآوری سرمایه گذاران باشد. هفته گذشته بیت کوین به بالاترین حد خود رسید و تقریبا به 42000 دلار رسید. در 12 ماه گذشته هنوز بیش از 340 درصد افزایش یافته است.

خبر مرتبط  سقوط سهام به دلیل عدم موفقیت یورو در محرک جدید کورو ویروس - RT Business News
همچنین در rt.com
بیت کوین پس از عبور از نقطه عطف 40،000 دلار ، همچنان به شکستن رکوردها ادامه می دهدتحلیلگران علت رشد مجدد بیت کوین را به تعدادی از عوامل از جمله خرید بیشتر از سرمایه گذاران بزرگ موسسه نسبت داده اند. آنها همچنین گفتند که دلیل افزایش چشمگیر قیمت اخیر بیت کوین ، خروج گسترده سرمایه گذاران از یک پرچین تورم محبوب دیگر ، طلا بود.

خبر مرتبط  آیا بیت کوین پس از آخرین تغییرات قیمت به یک چرخه رالی دیگر منتقل می شود؟ RT's Boom Bust پاسخ دارد - RT Business News

طبق گفته JPMorgan ، بیت کوین در دراز مدت می تواند به 146000 دلار برسد زیرا در رقابت با طلا قرار دارد “جایگزین” واحد پول. از روز جمعه ارزش یک بیت کوین بیش از یک نوار طلای 20 اونسی بود. با این وجود استراتژیست های بانک سرمایه گذاری اضافه کردند که بیت کوین ، که به دلیل نوسانات شدید قیمت شناخته می شود ، برای رسیدن به این قیمت باید بسیار ناپایدار شود.

خبر مرتبط  خوشبخت ترین مکان روی زمین؟ دیزنی 32000 شغل را از دست داد زیرا همه گیر Covid-19 پارک های موضوعی را خالی می گذارد - RT Business News

روایت پیرامون بیت کوین به عنوان یک پرچین تورمی در حال افزایش است “در مواجهه با یک فضای سیاست پولی بسیار نامتعارف ،” فرانک اسپیتری ، مدیر ارشد درآمد Coinshares گفت. “به نظر می رسد ما در میانه بیداری همزمان موسسات هستیم که بیت کوین را به عنوان ذخیره دارایی های ارزشمند غیر مرتبط” ، او به بلومبرگ گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید