ارزش غول های سازمانی خصوصی چینی با وجود بیماری همه گیر Covid-19 – موشک اخبار RT

موسسه تحقیقاتی هورون گزارش داد ، همه گیری ویروس کرونا که در سراسر کره خاکی جریان دارد ، مانع از افزایش ارزش بزرگترین شرکتهای خصوصی چین نمی شود.

بر اساس یک گزارش گزارش در اوایل این هفته توسط موسسه منتشر شد.

پنج تایتان بزرگ فناوری چین – Tencent ، Alibaba Group ، Meituan-Dianping ، Pinduoduo و JD.com – با شروع روند نزولی بیماری همه گیر در اوایل سال جاری ، از تجمع جهانی بازار سهام بهره مند شدند. ارزش هر شرکت بیش از 100 میلیارد دلار در طول سال افزوده است.
همچنین در rt.com
ترامپ سعی می کند پکن را به گوشه ای بچرخاند … اما شراب استرالیایی چه ارتباطی با آن دارد؟ بوم بوست RT متوجه می شودخبر مرتبط  خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه به وضوح برای اروپا مفید است و تکمیل خواهد شد - پوتین - RT Business News

“دلایل اصلی افزایش سریع ، ظهور اقتصاد جدید به ویژه پس از همه گیری ، افزایش شدید در بازارهای سهام و انبوه لیست های جدید بود.” روپرت هوگوئرف ، رئیس هیئت مدیره و محقق ارشد هورون گفت.

از زمان شیوع Covid-19 ، سرمایه گذاران به دنبال رشد و اطمینان در بازارهای جهانی و سهام داروسازی بوده اند. سهام نیز توسط نقدینگی بی سابقه ایجاد شده توسط بانک های مرکزی تحت فشار قرار گرفت.

شبکه اجتماعی و اپراتور بازی های آنلاین Tencent به ارزش 743 میلیارد دلار ، از تجارت الکترونیکی پیشی گرفت و ارزش بازار علی بابا 713 میلیارد دلار را در اختیار داشت تا به ارزشمندترین شرکت چینی تبدیل شود. ارائه دهنده خدمات تحویل آنلاین غذا Meituan با سقف بازار 243 میلیارد دلار به سومین شرکت خصوصی در کشور تبدیل شد. پنج شرکت برتر Ping An Insurance (221 میلیارد دلار) و Ant Ant (209 میلیارد دلار) جمع شدند.

خبر مرتبط  افزایش فروش صادرات ، فعالیت تولیدی چین را به بالاترین رقم 10 ساله رسانده است - RT Business News
همچنین در rt.com
چین می تواند به معامله گسترده تجارت آسیا و اقیانوسیه که توسط ایالات متحده رها شده است ، بپیوندداز آنجایی که سهام اصلی فناوری از ابتدای سال در حال افزایش است ، Nasdaq Composite 34 درصد پیشرفت کرده است ، در حالی که شاخص کامپوزیت شانگهای 10 درصد افزایش یافته است. شاخص فناوری Hang Seng Tech که 30 شرکت بزرگ فناوری را که در هنگ کنگ فهرست شده اند ردیابی می کند ، 15 درصد رشد کرده است.

خبر مرتبط  هند به دنبال کنترل سخت تر کالاهای چینی است که از 3 کشور به دنبال درگیری کشنده مرزی وارد می شوند - RT Business News

از آنجا که همه گیری رشد بی سابقه ای در تعداد مصرف کنندگان آنلاین ایجاد کرد ، اپراتورهای پلت فرم خرید آنلاین Pinduoduo و JD.com موفق شدند برای اولین بار در لیست 10 لیست برتر قرار بگیرند. شرکت ها به ترتیب 289 و 200 درصد رشد نشان دادند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید