ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده با رکورد 1 تریلیون دلار با رسیدن بیت کوین به بالاترین سطح چشم نواز – RT Business News

ارزش کل ارزهای دیجیتال برای اولین بار پس از ادامه دارایی رمزنگاری پیشرو ، بیت کوین ، به یک تریلیون دلار رسیده است.

بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط CoinDesk ، بیت کوین که حدود 70 درصد ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه را به خود اختصاص می دهد ، روز پنجشنبه به رکورد جدید دیگری به ارزش 37،739 دلار رسید. در حالی که پس از رسیدن به بالاترین رقم گذشته به حدود 37000 دلار کاهش یافت ، اما همچنان روزانه حدود هشت درصد رشد داشت.
همچنین در rt.com
نوسانات وحشی با افزایش بیت کوین تا ارتفاعات گیج کننده از سر می گیرندسوابق روزانه و حتی ساعتی بیت کوین تقریباً به یک روال تبدیل شده اند ، اما رالی عظیم آن ، که معمولاً با افزایش سایر دارایی های دیجیتالی پشتیبانی می شود ، ارزش بازار ارزهای رمزپایه را افزایش داده است. اطلاعات CoinMarketCap نشان می دهد که برای اولین بار در اوایل روز پنجشنبه از 1 تریلیون دلار فراتر رفت. این تقریباً 200 میلیارد دلار بالاتر از اوج قبلی در ژانویه 2018 است که با فروش تاریخی اکثر ارزهای رمزپایه به پایان رسید.

خبر مرتبط  شرکت های نفتی ایالات متحده تولید را بسیار سریعتر از حد انتظار کاهش می دهند - RT Business News

علیرغم برخی نوسانات قیمت ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان از ابتدای سال 2021 تاکنون حدود 30 درصد افزایش یافته است ، ارزش آن در سال گذشته تقریبا چهار برابر شده است. برخی از نشانه های دیگر حتی سود بیشتری را نشان دادند. دومین ارز بزرگ دیجیتال از نظر ارزش بازار ، اتر ، طی هفته گذشته تقریباً 60 درصد رشد کرد. در همین حال ، Stellar’s ​​XLM ، یکی از ده ارز دیجیتال برتر ، در مدت مشابه بیش از 180 واحد افزایش یافته است ، که با تصمیم اوکراین برای همکاری با بنیاد توسعه Stellar به “کار بر روی توسعه یک استراتژی برای دارایی های مجازی.”
همچنین در rt.com
قیمت ارزهای رمزنگاری شده استیو وزنیاک ، بنیانگذار اپل ، 1400٪ افزایش یافتخبر مرتبط  بیش از نیمی از صنعت فرانسه پس از خاموش شدن Covid-19 دوباره شروع به کار کردند - وزارت دارایی - اخبار تجاری RT

بیت کوین تلقی می شود “طلای دیجیتال” جذب بیشتر و بیشتر سرمایه گذاران بزرگ و نهادی که آن را به عنوان یک پرچین در برابر تورم و ضعف دلار در نظر می گیرند. با اصرار برخی از منتقدان بر این که ارز رمزنگاری شده حبابی عظیم است ، دیگران هنوز در افزایش ارزش آن شرط بندی می کنند. در اوایل این هفته ، استراتژیست های JPMorgan گفتند که بیت کوین در دراز مدت می تواند به 146000 دلار برسد ، اما آنها اظهار داشتند که تنها در صورتی که قیمت آن بسیار ناپایدار شود ، می توان به چنین سطحی رسید.

خبر مرتبط  مشکل بوئینگ 737 MAX می تواند ماه آینده به سرویس خود برگردد - Ryanair - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید