ادغام موجب از بین رفتن مشاغل در صنعت شیل ایالات متحده می شود – اخبار تجاری RT

ادغام مورد انتظار در تکه های شیل ایالات متحده در حال انجام است ، و چندین معامله چند میلیارد دلاری معروف در مدت زمان چند هفته اعلام شده است.

تحلیلگران می گویند که دیوانگی ادغام و ادغام (M&A) اجتناب ناپذیر بود. شرکت های نفتی کوچکتر با بدهی های قابل کنترل در تلاشند تا از رکود صنعت همه گیری محور جان سالم به در ببرند و بازیکنان بزرگتر به دنبال افزودن دارایی های با کیفیت بالا به سبد سهام خود هستند.

آنچه که در طی این تحرک ادغام در پچ شیل آمریکا نیز اجتناب ناپذیر است ، از دست دادن مشاغل صنعت نفت ایالات متحده است زیرا شرکت ها برای کاهش هزینه های ثابت و اداری و بهره مندی از همکاری ها با یکدیگر ترکیب می شوند.

ادامه مطلب

مسلماً ، صنعت نفت از اوایل ماه مارس ، هنگامی که قیمت همه گیر روغن در همه گیر سقوط می کرد ، با سرعت بالایی شغل خود را از دست داد و بازارچه کوتاه اما بسیار نابهنگام عربستان و روسیه به دلیل سیاست های OPEC + بازار را بیشتر خرد کرد. صنعت آمریكا در حال حاضر هزاران شغل در بخش خدمات بالادستی و میدان های نفتی را از دست داده است زیرا شركت ها تولید خود را با قیمت های نفت پایین تر از حد ضرر محدود كردند و هزینه های سرمایه را برای سال جاری و سال آینده كاهش دادند.

در حالی که نشانه هایی وجود دارد مبنی بر این که ممکن است بدترین وضعیت برای اشتغال و تعداد دکل ها به پایان رسیده باشد ، شیدایی M&A منجر به موج دیگری از دست دادن شغل در بخش نفت ایالات متحده می شود. با این حال ، بسیاری از این اخراج ها می توانند در عملکردهای شرکتی و خدمات پشتیبانی انجام شوند. همانطور که شرکت ها معاملات را اعلام می کنند ، آنها همچنین اخراج کارمندان جدید را اعلام می کنند. این تعدیل نیروها به تعداد زیادی از مشاغل از دست رفته به دلیل بحران ناشی از بیماری همه گیر منجر می شود.

خبر مرتبط  ویروس کرونا ویروس شکاف 28 تریلیونی دلاری در اقتصاد جهانی - RT Business News

تحلیلگران و بازار از آخرین معاملات نفتی ایالات متحده به عنوان معاملات برنده و مناسب برای جفت های درگیر استقبال کردند. اما در این ادغام ها و ادغام ها بازنده ای وجود دارد – مشاغل صنعت نفت.

از دست دادن شغل حتی بدون ادغام نیز سنگین بوده است ، اما شیدایی ادغام تسریع در اخراج کارها است.

ادغام همچنان ادامه دارد

فعالیت های M&A در هفته های اخیر پس از آنکه شرکت های آمریکایی شوک اولیه سریعترین رکود قیمت نفت در حافظه اخیر را از بین بردند ، شتاب گرفت.

شورون در اولین معامله مهم پس از COVID ، Noble Energy را خریداری کرد. Devon Energy و WPX Energy ادغام خود را در ماه سپتامبر اعلام کردند.
همچنین در rt.com
اکسون برای کاهش وضعیت پس از سقوط قیمت نفت چشم به کاهش شغل جهانی می زندConocoPhillips اخیراً اعلام کرده است که در یک معامله کل سهام با ارزش 9.7 میلیارد دلار ، Concho Resources متمرکز بر پرمین را خریداری می کند. یک روز بعد ، منابع طبیعی پایونیر گفت که Parsley Energy را در یک معامله کل سهام به ارزش 7.6 میلیارد دلار ، از جمله بدهی جعفری خریداری می کند.

تحلیلگران این معاملات را مطابق با انتظارات طبیعی می دانند و انتظار دارند که شرکت های بزرگتر در نتیجه جای خالی اوراق بهادار شرکت های مستقل را پر کنند.

رابرت کلارک ، معاون رئیس جمهور ، 48 پایین دست بالادست ، در Wood Mackenzie گفت: معامله ConocoPhillips-Concho “قابل توجه است”.

“فقط در مقیاس ، ConocoPhillips به اندازه کافی تولید پرمین را اضافه می کند تا بتواند در برنامه عظیم ExxonMobil قرار گیرد ،” کلارک در مورد این قرارداد اظهار نظر کرد.

خبر مرتبط  1٪ ثروتمندتر باعث انتشار بیش از دو برابر CO2 در نیمه فقیرترین بشریت می شود - Oxfam - RT Business News
همچنین در rt.com
شیل آمریکا برای یک سال دیگر در حالت بقا باقی می ماندپایونیر و جعفری نیز هستند “یک تناسب عالی” بنیامین شاتاک ، مدیر تحقیقات ، نفت و گاز بالادست آمریكا در WoodMac ، گفت: “این شرکت ترکیبی بیشتر از ConocoPhillips و Concho در منطقه ، بیشتر از ExxonMobil و بیشتر از Occidental و Anadarko در منطقه تولید خواهد کرد.”

موج M&A از نظر دسترسی به دارایی های اصلی و کاهش هزینه ها تقریباً مقیاس است. کاهش هزینه ها اما به معنای کاهش تعداد کارکنان است.

“گرایش این است که ادغام باعث از دست دادن شغل می شود” کار اینگهام ، اقتصاددان نفت در اتحادیه تولیدکنندگان انرژی در تگزاس ، ماه گذشته به Houston Chronicle گفت.

بنابراین آن را انجام می دهد.

ادامه مطلبکلیسای انگلستان افسردگی تمام سهام اکسون موبیل

مشاغل در اثر موج M&A گم شدند

پس از ادغام با شرکت Devon Energy ، برخی از کارمندان WPX انرژی مستقر در Tulsa به شهر اوکلاهما نقل مکان می کنند ، اما برخی دیگر شغل خود را از دست می دهند.

“ما می دانیم که هم افزایی و تعدیل نیرو بین دو شرکت بر شغل تأثیر می گذارد ، اما ما در حال حرکت در این فرآیند نسبت به مردم بسیار متفکر و احترام خواهیم گذاشت.” ریچارد مونکریفف ، رئیس و مدیرعامل WPX انرژی هفته گذشته در تماس با درآمد Q3 گفت.

شورون ، که قبلاً اعلام کرده است حداکثر 15 درصد از نیروی کار خود را کاهش می دهد ، همچنین حدود 25 درصد از کارکنان Noble Energy – برابر با حدود 570 موقعیت – را که در ادغام به بزرگترین ایالات متحده پیوستند ، اخراج خواهد کرد ، هفته گذشته رویترز

با این حال ، اخراج کارگران به هیچ وجه محدود به شرکت های درگیر در ادغام نیست.

صنعت نفت ایالات متحده حتی بدون ادغام در کار شغل خود را از دست می دهد

همه افراد ، از ارائه دهندگان خدمات میادین نفتی گرفته تا بزرگترین شرکت های نفتی ، در حال کاهش تعداد نیروی کار هستند.

خبر مرتبط  سازنده مواد مخدر آمریكا می گوید كه داروی كروناویروس آن برای هر درمان تا 5700 دلار هزینه خواهد داشت - RT Business News

به عنوان مثال ، ExxonMobil هفته گذشته حدود 14000 کاهش شغل یا 15 درصد نیروی کار خود ، از جمله حدود 1900 شغل در ایالات متحده را اعلام کرد.

بر اساس انجمن تجهیزات و خدمات نفت (PESA) ، در بخش خدمات میادین نفتی ایالات متحده ، از زمان ابتلا به همه گیری ، 106،218 شغل از بین رفته است. با نزدیک به 60،000 شغل از دست رفته ، تگزاس بیشترین آسیب را دیده است. PESA ماه گذشته اعلام کرد که این صنعت 1400 شغل در ماه سپتامبر اضافه کرده است ، اما در مقایسه با سپتامبر 2019 ، استخدام خدمات میادین نفتی 15.7 درصد کاهش یافته است.
همچنین در rt.com
شورای جهانی انرژی هشدار می دهد ، یک سوم شرکت های انرژی جهانی به دلیل Covid-19 شغل خود را از دست می دهنداتحادیه تولیدکنندگان انرژی تگزاس در این هفته با اشاره به افزایش ناچیز مشاغل در ماه سپتامبر گفت که بخش بالادستی در تگزاس ممکن است پیش از این وضعیت بدترین رکود را داشته باشد و می تواند به سمت بهبودی پیش رود.

دلویت گفت: حتی اگر این صنعت بدترین بحران را پشت سر بگذارد ، ممکن است 70٪ از بیش از 100،000 شغل از دست رفته در صنایع نفت ، گاز و مواد شیمیایی ایالات متحده به دلیل بیماری همه گیر تا پایان سال 2021 باز نگردد. در تحلیلی ماه گذشته Deloitte خاطرنشان کرد: از زمان سقوط قبلی قیمت نفت در سال 2014 ، اشتغال در بخشهای نفت و گاز به دلیل سرمایه گذاری در چرخه کوتاه مدت و تولید در تکه های شیل ایالات متحده نسبت به تغییرات در قیمت نفت خام بسیار حساس شده است.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com