ادعاهای هفتگی بیکاری ایالات متحده علیرغم کم شدن اقدامات خنثی ، 2.4 میلیون نفر افزایش می یابد – RT Business News

میلیون ها آمریکایی بیشتر از آنجایی که این بیماری همه گیر برای ویران کردن اقتصاد ادامه دارد ، از مزایای بیکاری تقاضا کرده اند ، در حالی که تعداد کل مطالبات بیکار ایالات متحده در دو ماه گذشته 38 میلیون نفر است.

2.44 میلیون پرونده اضافی در هفته منتهی به 16 مه ، به دنبال 2.98 میلیون ادعا در طول هفته گذشته انجام شد. افزایش بیکاری با وجود بازگشایی اقتصاد توسط تعداد فزاینده ای از کشورها در سراسر کشور صورت می گیرد.

از زمان برخورد با رکورد 6.867 میلیون در هفته منتهی به 28 مارس ، ادعاها به تدریج کاهش یافته است.

خبر مرتبط  آسیا "بهترین موقعیت" برای بهبودی از بحران ویروس کرونا - Goldman Sachs - RT Business News

“دو ایالت بزرگ ، فلوریدا و نیویورک ، هنوز در مطالبات هفتگی خود افزایش یافته اند ، اما اکثر ایالت ها شاهد هستند که مطالبات جدید 20٪ در هفته کاهش می یابد.” UBS در یادداشتی به تاریخ 15 مه گفته است که توسط یاهو دارایی دیده می شود. “ما انتظار داریم که در هفته جاری کاهش چشمگیری داشته باشد ، و برخی از اثرات پردازش متوسط ​​در تعداد کمی از ایالت ها به حدود 100000 کشور برسد.”
همچنین در rt.com
جیم راجرز می گوید: “ما می خواهیم یک زمان وحشتناک داشته باشیم.”در هفته منتهی به 9 ماه مه ، جورجیا بیشترین تعداد مطالبات بیکار را با برآورد غیرقابل انکار 241000 نفر اعلام کرد ، که از 228،000 در هفته گذشته بود. فلوریدا 221000 ادعا ، 214،000 کالیفرنیا و حدود 200،000 نیویورک داشت.

خبر مرتبط  آیا امارات متحده عربی از اوپک خارج می شود؟ - اخبار کسب و کار RT

پیش بینی ادعاهای مداوم (که از داده های اولیه مطالبات بیکاری تا یک هفته عقب مانده اند) برای هفته منتهی به 9 ماه مه 23.5 میلیون نفر پیش بینی شده اند ، پس از رکورد 22.83 میلیون در هفته گذشته.

“با این وجود ، یک نکته برجسته ، مطالع nearly تقریباً مسطح در ادعاهای مداوم بود ، که به عنوان یک سنجنده (1) عمل می کند که چگونه اقتصاد پس از باز شدن دولتها” دوباره “و (2) از کارآیی PPP می تواند رشد کند. فلات در ادعاهای ادعا نشانه اولیه ای است که کارفرمایان از کارمندان باز می گردند ، “ ولز فارگو نوشت.

خبر مرتبط  فرانسه نقش هوآوی را در شبکه های پر سرعت تلفن همراه خود کاهش می دهد - RT Business News

موارد کروناویروس در سراسر جهان در حال حاضر از پنج میلیون نفر گذشته است و 329000 کشته در آن رخ داده است. ایالات متحده با بیش از 1.5 میلیون مورد و بیش از 93،000 مرگ و میر با سخت ترین کشور روبرو بوده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید