ادعاهای هفتگی بیکاری ایالات متحده برای اولین بار از اواسط ماه مارس به زیر 1 میلیون نفر کاهش می یابد – RT Business News

وزارت کار آمریكا روز پنجشنبه اعلام كرد كه 963،000 آمریكایی دیگر هفته گذشته براساس مزایای فصلی ، برای اولین بار از مزایای بیكاری استفاده كردند. این اولین بار در پنج ماه است که این تعداد زیر یک میلیون نفر است.

کمترین تعداد ادعاهای اولیه هفتگی از اواسط ماه مارس بود ، هنگامی که اقتصاد ایالات متحده برای خنثی کردن ویروس کرونا ویروس رفت. هنوز هم اعداد از نظر تاریخی زیاد هستند. در همان هفته گذشته ، فقط 218000 نفر برای دریافت مزایای اولیه اقدام کردند.

ادعاهای بیکاری ادامه یافته و افرادی که حداقل دو هفته متوالی متقاضی دریافت مزایا بوده اند ، شمرده می شوند و براساس فصلی با 15.5 میلیون نفر ایستاده اند. بدون تنظیم ، تعداد 15.2 میلیون نفر بود.

خبر مرتبط  تقاضای جهانی مسافرت هوایی حداقل تا سال 2023 به سطح قبل از koronavirus بهبود نمی یابد - Moody's - RT Business News

اقتصاددانان می گویند این دلگرم کننده است که ادعاهای بیکاری در حال کاهش است زیرا این بدان معنی است که مردم به کار خود باز می گردند.
همچنین در rt.com
افت ناخوشایند برای همیشه در اقتصاد ایالات متحده به دلیل سقوط تولید ناخالص داخلی 33٪ به دلیل کمبود همه گیر Covid“بازار کار همچنان در حال پیشرفت است ، اما بیکاری همچنان یک مشکل بزرگ برای اقتصاد ایالات متحده است ،” به نقل از CNBC ، اقتصاددان ارشد خدمات مالی PNC ، گاس فوچر نوشت. وی ادامه داد: “تعداد افرادی که برای بیمه بیکاری ، چه از مزایای عادی و چه از مزایای PUA ، تقاضای بیمه بیکاری می کنند ، با کم شدن اخراج ها به طور پیوسته در حال کاهش است. اما خسارات شغلی بسیار بالاست ، بسیار بالاتر از سطح پیش از بیماری همه گیر. “

تعداد کل مطالبات بیکاری ، دومین هفته کاهش از زمان تأخیر در تاریخ 31 ژوئیه است که به دریافت کنندگان بیمه بیکاری 600 دلار اضافی در هفته و بیش از جبران خسارت عادی خود اختصاص داده است. مذاکرات کنگره در حال حاضر برای گسترش کمک های مالی در حال انجام است که رئیس جمهور دونالد ترامپ دستورالعملی را صادر کرده است که مبلغ 400 دلار اضافی را تأمین می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید