ادعاهای هفتگی بیکاری ایالات متحده با 6.6 میلیون دلار افزایش یافته و در مجموع 3 هفته به بیش از 16 میلیون نفر رسیده است – RT Business News

وزارت کار آمریكا روز پنجشنبه گزارش داد كه رول های بیكاری به دلیل تعطیل شدن Covid-19 به رشد خود ادامه دادند ، به این ترتیب كه 6.6 میلیون آمریکایی در هفته منتهی به 4 آوریل مطالبات بیكاری برای اولین بار را اعلام كردند.

این رقم تقریباً برابر با جهتی است که در هفته گذشته ثبت شده است وقتی 6.87 میلیون نفر ادعاهای اولیه را مطرح کردند و کل مطالبات بیکاری در سه هفته گذشته را به بیش از 16 میلیون نفر می رساند.

خبر مرتبط  به گفته Boom Bust - RT Business News ، بیت کوین با عبور از عدم اطمینان انتخابات در بازار ، از پشت بام شلیک می کند

افزایش مداوم پرونده های مربوط به بیمه بیکاری با گسترش افرادی که مجاز به طرح مطالبات هستند ، تشدید شده است. قانون CARES گروه را گسترش داده است تا پیمانکاران خودکار و مستقل را نیز در بر بگیرد.

بیشترین خسارات شغلی از رستوران ها و موسسات نوشیدنی حاصل می شود ، در حالی که خدمات درمانی و کمک های اجتماعی نیز صدمه دیده است. نظرسنجی وزارت کار در مورد خانوارها ، تقریباً سه میلیون نفر از رده های استخدامی کاهش یافته است.

خبر مرتبط  ECB هشدار می دهد كه اقتصاد یورو به سمت "كاهش شدید" 13٪ است - RT Business News
همچنین در rt.com
صندوق های بازنشستگی ایالات متحده “زباله سمی خطرناک” است – گزارش Keizer RTپس از گزارش جدید بیکاری ، فدرال رزرو ایالات متحده آمریکا بلافاصله یک بسته محرک 2.3 تریلیون دلاری روز پنجشنبه را با هدف مشاغل کوچک و شهرداری های سراسر کشور به بازار عرضه کرد.

“بالاترین اولویت کشور ما باید رسیدگی به این بحران بهداشت عمومی ، ارائه مراقبت از بیماران و محدود کردن گسترش بیشتر ویروس باشد.” گفت: رئیس فدرال رزرو جی پاول.

خبر مرتبط  EIA پیش بینی کاهش رکورد در تولید نفت شیل ایالات متحده - RT Business News

“نقش فدرال رزرو تأمین و ثبات هر چه بیشتر در این دوره از فعالیت های اقتصادی محدود شده است ، و اقدامات امروز ما به اطمینان حاصل می کنند که بهبود هر چه سریعتر ممکن است جدی باشد.” او افزود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید