ادعاهای هفتگی بیکاری ایالات متحده بالاتر می رود ، و میلیون ها نفر هنوز بیکار هستند – RT Business News

براساس گزارشی که روز پنجشنبه توسط وزارت کار آمریكا منتشر شد ، 1.54 میلیون نفر دیگر از این افراد در هفته منتهی به 6 ژوئن برای دریافت مزایای بیكاری تقاضا كرده اند.

این رقم با اختلاف 1.88 میلیون ادعای هفته قبل اندکی کاهش یافته است. طی 12 هفته گذشته ، بیش از 42 میلیون آمریکایی درخواست بیمه بیکاری داده اند ، اما برخی در حال شروع به کار هستند.

گزارش وزارت کار آمریكا نشان می دهد كه ادعاهای مداوم در هفته منتهی به 30 میلیون در هفته منتهی به 30 میلیون دلار از 21.487 میلیون در هفته قبل كاهش یافته است. این گزارش در ادامه خبرهای روز جمعه گذشته مبنی بر افزایش شگفت آور 2.5 میلیون درصدی حقوق غیرمترقبه در ماه مه.

خبر مرتبط  مقدار زیادی از "کلاهبرداری استفراغ" در اقتصاد ایالات متحده و بانک فدرال از شما بابت آن شارژ می کند

“درمجموع ، داده های دریافتی در مورد ادعاهای بیکار از این نظر پشتیبانی می کنند که بازار کار در اواسط ماه مه به دست آورد و فعالیت دوباره استخدام شروع به تسریع کرد. به گفته این ، مطالبات مداوم در مورد مطالبات اولیه بیکاری ، فشارهای چشمگیر در روند چشمگیر را نشان می دهد ، و ما انتظار داریم تا سال 2021 نرخ بیکاری در رقم دو رقمی باقی بماند. “ به گزارش اقتصاد یاهو ، لوئیس الكساندر اقتصاددان نوماورا نوشت.
همچنین در rt.com
اندازه كفش دائم آمریكا با بزرگتر شدن فدراسیون چاپ “تریلیون” خود ادامه می یابد – Max Keizer ، پیشگام بیت کوینخبر مرتبط  نفت تا 2 ماه دیگر افزایش می یابد ، زیرا سیگنال افت قیمت موجودی در ایالات متحده ، نشانگر بازتعادل احتمالی بازار است - RT Business News

فدرال رزرو آمریکا نشان داد در چهارشنبه که آن را سال حمایت فوق العاده ای برای اقتصاد ارائه، با رئیس آن، جروم پاول، با اشاره به “دوره طولانی” که در طی آن خواهد بود “پیدا کردن کار برای بسیاری از افراد دشوار است.”

سیاست گذاران نرخ بیکاری در پایان سال 9.3 درصد را پیش بینی می کنند. این نرخ از 3/5 درصد در ماه فوریه صعود کرد و در ماه مه به 13.3 درصد رسید.

“عقب ماندگی مداوم در ادعاها یک تحول مثبت است ، اما بازار کار دچار یک ضربه آسیب زای شده است و بهبودی کامل در سال ها و نه هفته ها یا ماه ها اندازه گیری می شود.” اقتصاددان برجسته آمریكا در اقتصاد آكسفورد در نیویورك نانسی واندن هوتن به رویترز گفت ، افزود: “این ارقام میزان ضربات وارده به کارگران در طی این بحران بی نظیر را ضبط نمی کنند.”

به گفته الکس لین ، اقتصاددان آمریکایی در مریل لینچ تحقیقات جهانی در بانک مرکزی آمریكا ، “بازار کار همچنان تحت فشار خواهد بود زیرا مشاغل با اقتصاد با ظرفیت بسیار پایینتر از ظرفیت سازگار می شوند و منجر به اخراج شدید می شود.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  "کشورهای هوشمند قبل از سقوط دلار آمریکا طلا جمع می شوند" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT