ادعاهای بیکار ایالات متحده به دلیل قفل شدن کروناویروس بالای 22 میلیون نفر است – RT Business News

وزارت کار آمریكا گزارش داد كه 5.245 میلیون نفر دیگر از آمریکایی ها هفته گذشته مطالبات بار اول را برای بیكاری ارائه كردند. شماره های جدید شامل پیمانکاران مستقل و سایر افرادی است که قبلاً واجد شرایط دریافت مزایا نبودند.

این افزایش بیکاری در ایالات متحده در طی یک ماه گذشته را به بیش از 22 میلیون نفر می رساند ، و تقریباً همه سودهای شغلی را از زمان بحران مالی سال 2008 از بین می برد. رکورد قبلی برای مطالبات اولیه بیکاری در زمان رکود بزرگ زیر 700000 بود.

اکنون بیکاری ایالات متحده به 16 درصد رسیده است که بدتر از بحران مالی است.

تعداد مطالبات بیکار برای هفته منتهی به 11 آوریل نشان دهنده افت دو هفته گذشته است. در هفته منتهی به 4 آوریل ، بیش از شش میلیون ادعا مطرح شد که نسبت به رکورددار هفته گذشته 6.867 میلیون افت کمی داشت.

خبر مرتبط  از آنجایی که روسیه و عربستان سعودی تولید کنندگان عمده را به سمت کاهش تولید باز می کنند ، صعود نفت به اوج سه ماه صعود می کند - RT Business News

برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند که تعداد ادعاها به طور پیوسته از روند نزولی از اوج های قبلی در هفته های آینده شروع می شود ، در حالی که برخی دیگر می گویند در زمان پیش رو نیز سنبله های بیشتری وجود دارد.

“این شبیه به تمام کشور است که در اثر طوفان مورد اصابت قرار گرفته است.” جیسون رید ، معاون رئیس دارایی دانشگاه نوتردام ، به گاردین گفت. “و ما نمی دانیم چه موقع طوفان در حال عزیمت است.”
همچنین در rt.com
اقتصاد جهانی احتمالاً از زمان رکود بزرگ – صندوق بین المللی پول ، بدترین رکود را متحمل خواهد شدخبر مرتبط  هشدار رئیس هیترو - هیترو هشدار داد: اگر هواپیماها به دلیل قرنطینه اجباری بریتانیا پایه و اساس باقی بمانند ، میلیون ها شغل در معرض خطر هستند - RT Business News

فدرال رزرو ایالات متحده این هفته گزارش داد كه تولید صنعتی 5.4 درصد در ماه مارس كاهش یافته است زیرا كار در كارخانه های تولید خودرو ، هواپیما و سایر کالاها برای محافظت از كارگران در برابر شیوع تاج ویروس متوقف شده است.

این شدیدترین روند کاهشی یک ماهه از سال 1946 است ، هنگامی که صنایع آمریکایی برای پایان دادن به تولید جنگ از کالاهای جنگی به کالاهای مصرفی پس از پایان جنگ جهانی دوم در حال توقف بودند.

خبر مرتبط  اقتصاد چین تقریباً بین 7 درصد در جنگ کورو ویروس فرو می رود - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید


پاسخی بگذارید