اخلال در سفرهای مربوط به بیماری همه گیر 730 میلیارد دلار درآمد جهانی گردشگری را از بین می برد – UN – RT Business News

طبق اعلام سازمان جهانی جهانگردی سازمان ملل (UNWTO) ، تعداد ورودهای بین المللی در هشت ماه اول سال 2020 نسبت به یک سال قبل 70 درصد کاهش یافته است.

UNWTO در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد ، کاهش ورود ، که حدود 700 میلیون کاهش داشته است ، برای صنعت آشفته 730 میلیارد دلار درآمد از دست رفته صادرات هزینه کرده است. این بیش از هشت برابر بیشتر از بحران مالی جهانی قبلی است.
همچنین در rt.com
بیش از نیمی از شرکت های کوچکتر اروپا ممکن است طی یک سال ورشکسته شوند – نظرسنجی مک کینزیخبر مرتبط  روسیه اولین محموله روغن قطب شمال را به چین تحویل می دهد - RT Business News

“این کاهش بی سابقه عواقب چشمگیر اجتماعی و اقتصادی دارد و میلیون ها شغل و مشاغل را در معرض خطر قرار می دهد” زوراب پولولیکاشویلی دبیرکل UNWTO هشدار داد.

این آژانس گفت ، در حالی که تمام مناطق جهان شاهد کاهش چشمگیر تعداد گردشگران بودند ، اروپا کمتر تحت تأثیر قرار گرفت. طبق داده های آن ، اروپا در ماه های ژوئیه و آگوست با 72 و 69 درصد کاهش روبرو بوده است ، در حالی که در کل ورودهای بین المللی 81 و 79 درصد در ماه های مشابه ثبت شده است.

خبر مرتبط  قیمت نفت با بهبود چشم انداز تقاضا به سمت 70 دلار افزایش می یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
تجارت جهانی در این سال با احیای مجدد Covid-19 که تهدید به خسارت بیشتر است ، عمده ضربه خواهد دید – گزارش سازمان مللUNWTO گفت ، با این حال ، بهبود در اروپا کوتاه مدت بود ، زیرا تجدید حیات ویروس باعث شد تا دولت ها مجدداً محدودیت ها را تشدید کنند.

آژانس پیش بینی می کند که به دلیل عدم اطمینان ویروس کرونا ، تقاضا برای سفر تا حد زیادی فروکش کند. پیش بینی می شود که کاهش جریان گردشگری حدود 70 درصد برای کل سال باشد. هیئت کارشناسان UNWTO پیش بینی کرد ، ممکن است در اوایل سه ماهه سوم سال 2021 شاهد یک بازگشت در گردشگری بین المللی باشیم ، در حالی که برخی از پیش بینی های غم انگیز می گویند بهبودی تا سال 2022 اتفاق نمی افتد.

خبر مرتبط  بیکاری ایالات متحده در طول بیماری همه گیر Covid-19 به 55 میلیون - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید