اخراج کارمندان هواپیمایی “تضعیف” ممکن است 10 میلیون شغل دیگر در خارج از صنعت را به خطر بیندازد – سخنگوی انجمن خلبانان متفقین – RT Business News

شرکتهای هواپیمایی ایالات متحده هزاران کارگر را رها کرده اند و اگر دولت ایالات متحده در کمک به صنعت آشفته ، در میان سقوط تقاضا برای سفر ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا ، نتواند کمک بیشتری به صنعت آشفته ارائه دهد ، حتی بیشتر از کار را اخراج می کنند.

بوم بوست از RT با سخنگوی انجمن خلبانان متفقین و خلبان دنیس تاجر ، خلبان هواپیمایی آمریكا ، در مورد عواقب احتمالی اقدامات گسترده بحث و تبادل نظر كرد. شرکت مخابراتی که در آن کار می کند ، 19000 کارمند خود را اخراج خواهد کرد ، در حالی که یکی دیگر از بازیکنان بزرگ ، یونایتد ایرلاینز ، با پایان یافتن کمک های فدرال ، می خواهد بیش از 13000 شغل را کاهش دهد.

خبر مرتبط  روسیه تحویل گاز طبیعی به چین را از طریق خط لوله مگا سیبری متوقف می کند - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=oHZckh-Hgo0

“این روحیه دارد” او گفت. 10 میلیون شغل در خارج از صنعت هواپیمایی وجود دارد که توسط آن پشتیبانی می شود. بنابراین این اعداد بیکاری اگر اقدامی نکنند همچنان در حال افزایش هستند. ”

خلبان اضافه کرد که استرس مالی شرکت های هوایی اکنون با آن روبرو نیست “حاشیه ایمنی را تقویت کنید.” به گفته وی ، ممکن است کل روند بهبود بدون اقدامات پشتیبانی اضافی متوقف شود ، در حالی که میلیاردها دلار سرمایه گذاری در بسته محرک همه گیری “خراب شده است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید