اخبار تجاری UN – RT می گوید هند می تواند “مقاوم ترین” اقتصاد آسیای جنوبی در دراز مدت باشد

گزارش جدید سازمان ملل (سازمان ملل) رشد اقتصادی مثبتی را برای هند پس از بیماری همه گیر Covid-19 پیش بینی کرده و می گوید که بازار بزرگ این کشور برای جذب سرمایه گذاری ادامه خواهد داشت.

بر اساس این تحقیق ، سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) به جنوب منطقه جنوب و جنوب غربی آسیا در سال گذشته اندکی دو درصد کاهش یافته و از 66 میلیارد دلار در سال 2018 به 66 میلیارد دلار رسیده است. با این حال گفته می شود که رشد به طور عمده تحت تأثیر قرار گرفته است توسط هند ، که 77 درصد از کل ورودی به این منطقه را تشکیل می داد و 51 میلیارد دلار در سال 2019 دریافت کرد ، 20 درصد بیشتر از سال قبل.

سرمایه گذاری در هند از خدمات فناوری اطلاعات برای شرکت های چند ملیتی (MNE) به یک اکوسیستم دیجیتالی محلی پر رونق تبدیل شده است ، جایی که بسیاری از بازیگران داخلی – به ویژه در الکترونیکی – سرمایه گذاری های قابل توجه بین المللی را جذب کرده اند.

خبر مرتبط  قیمت بیت کوین رکورد همه زمان ها را می شکند ، در حالی که ارز رمزنگاری شده از رکود ماه مارس بازگشت ، نزدیک به 20 هزار دلار است - RT Business News

در کوتاه مدت انتظار می رود که هر دو ورودی و خروجی از و به زیر منطقه کاهش یابد. سازمان ملل متحد گفت که در سه ماهه اول سال 2020 ، ارزش ورودی مستقیم سرمایه گذاری مستقیم خارجی 43 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است ، که نشان دهنده تغییر روند رشد در منطقه است.
همچنین در rt.com
روسیه به دنبال تقویت منابع نفتی هند برای دهه های آینده است“با این حال ، اقتصاد هند می تواند در بلند مدت مقاوم ترین اقتصاد در این منطقه باشد. ورود سرمایه گذاری مستقیم خارجی به طور مداوم در حال افزایش است و رشد اقتصادی مثبت ، اگرچه پایین تر ، پس از همه گیری و بازار بزرگ هند همچنان باعث جذب سرمایه گذاری در جستجوی بازار می شود. “ گزارش گفت.

خبر مرتبط  کشورهای BRICS برای تقویت مشاغل کوچک و متوسط ​​- بر فن آوری های دیجیتال شرط می بندند - RT Business News

این شرکت می افزاید ، به ویژه فضاهای مخابراتی و دیجیتالی کشور که به سرعت در حال رشد هستند ، می توانند سرعت بیشتری داشته باشند ، زیرا شرکت های سرمایه گذاری جهانی و شرکت های فناوری همچنان از طریق خرید به بازار کشور علاقه نشان می دهند.

طبق اعلام سازمان ملل ، سرمایه گذاری فیس بوک و گوگل در سیستم عامل های جیو هند در سال 2020 ، به ترتیب به ارزش 5.7 و 4.5 میلیارد دلار ، گواهی بر این روند بود.

خبر مرتبط  آمریکا امپراتوری خود را تسلیم می کند و آن را به چین - Max Keizer - RT Business News تحویل می دهد
همچنین در rt.com
ثروتمندترین مرد آسیا می گوید ، رقمی سازی درآمد در هند را دو برابر خواهد کرد“برآوردها نشان می دهد که تا سال 2025 ، بخشهای اصلی دیجیتال مانند فناوری اطلاعات و مدیریت فرایندهای تجاری ، خدمات ارتباطات دیجیتال و تولید الکترونیک می توانند اندازه دو برابر داشته باشند.

“علاوه بر این ، همه گیری گرایش بسیاری از بخش ها مانند کشاورزی ، آموزش ، انرژی ، خدمات مالی ، تدارکات را به دیجیتال سازی بیشتر افزایش داده است ، زیرا Covid-19 بسیاری از افراد و شرکت ها را به اتخاذ راه حل ها و فرآیندهای دیجیتال سوق داده است.” گزارش را گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید