احتمالاً تولید ایرباس در طی دو سال بعد از کووید 19 به 40٪ کاهش می یابد – RT Business News

Guillaume Faury ، مدیر اجرایی این شرکت می گوید ، سازنده هواپیماهای اروپایی Airbus در حال مهار افت زیادی در تولید است و تهدید می کند که 15 سال دیگر توسعه خواهد یافت.

“برای دو سال آینده – 2020/21 – ما فرض می کنیم که تولید و تحویل 40٪ کمتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود ، باشد.” مدیرعامل در مصاحبه با روزنامه Die Welt گفت.
همچنین در rt.com
“پول نقد خونریزی”: Airbus هشدار می دهد برای کاهش عمیق کار با “بقا در معرض خطر”پیش از این گزارش شده بود که غول هواپیمایی به احتمال زیاد شاهد کاهش تولید یک سوم خواهد بود ، اما این مربوط به نتایجی بود که این شرکت در پایان سال 2019 منتشر کرد ، فوری توضیح داد. کاهش 40 درصدی به برنامه های اولیه شرکت برای دو سال آینده اشاره دارد ، به این معنی که فقط در حدود 40 هواپیما در هر ماه از خط تولید دور می شوند.

خبر مرتبط  بازار خودرو روسیه دومین بازار بزرگ اروپا است - RT Business News

تولید کمتر نیز به معنای ایرباس است “برمی گردد به سطح ما در حدود 10 تا 15 سال پیش ،” مدیرعامل گفت در حالی که سازنده هواپیما نمی خواهد ردپای صنعتی خود را به میزان قابل توجهی تغییر دهد ، ناچار است “تبدیل هر سنگ” در امکانات خود برای کاهش هزینه ها

خبر مرتبط  مدیر سرمایه گذاری به گزارش Keizer گزارش می دهد: روسیه و چین جهان را به سمت STANDARD GOLD هدایت می کنند - اخبار بازرگانی RT
همچنین در rt.com
“سونامی از دست دادن شغل”: خطوط هوایی در حال مسافرت و شلیک شدن هزاران نفر از کارمندان به دلیل بیماری همه گیر سفرهای جهانی هستندبرای مقابله با عواقب ناشی از بیماری همه گیر ، این شرکت مجبور است هزاران شغل را رها کند. در حالی که فوری مقیاس دقیق اقدامات را فاش نکرد ، وعده داد که تصمیم را حدود یک ماه اعلام می کند ، پیش از این گزارش شده بود که ممکن است تا 15000 شغل کاهش یابد. این بیش از 16 درصد از نیروی کار 90 هزار نفری آن است.

خبر مرتبط  اقتصاد عربستان سعودی به شدت از سقوط قیمت نفت ضربه خورد - RT Business News

در حالی که صنعت حمل و نقل هوایی برای مدتی طولانی از بحران کوروی ویروس خارج خواهد شد ، ایرباس انتظار دارد که حجم تولید در سال 2023 جمع شود و تا سال 2025 به سطح پیش از بحران بازگردد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید