اتحادیه اروپا Big Tech را مجبور به پلیس اینترنت یا جریمه های زیادی می کند – گزارش – RT Business News

فایننشال تایمز روز پنجشنبه گزارش داد ، اتحادیه اروپا به شرکت های بزرگ “فن آوری” مانند فیس بوک و آمازون نیاز دارد که مسئولیت بیشتری در مورد پلیس اینترنت را بپذیرند یا تا شش درصد از گردش مالی خود را جریمه کنند.

FT با استناد به پیش نویس آیین نامه ای که قرار است هفته آینده منتشر شود ، می گوید که چنین شرکت هایی باید تأمین کنندگان شخص ثالث (مانند فروشندگانی که محصولات را در آمازون می فروشند) بررسی کنند و اطلاعات را با مقامات و محققان در مورد نحوه تعدیل غیرقانونی خود به اشتراک بگذارند محتوا.

نهادهای نظارتی در بروکسل تعریف کردند “سکوهای بسیار بزرگ” به عنوان کسانی که بیش از 45 میلیون کاربر دارند ، یا معادل 10 درصد از جمعیت بلوک. آنها به دلیل آنها هدف قرار خواهند گرفت “نفوذ نامتناسب” در مورد کاربران اینترنت در اتحادیه اروپا.

خبر مرتبط  نفت خام ساحل خلیج فارس معیار خاص خود را کسب می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
“پیگیری نباید قاعده باشد”: گروه های فعال شکایتی را علیه اپل به دلیل نقض قوانین حریم خصوصی اروپا مطرح می کنندطبق قانون جدید ، سیستم عامل های بزرگ آنلاین باید از طریق اطلاع رسانی به کاربران ، شفافیت بیشتر تبلیغات را تضمین کنند “به روشی واضح و روشن و در زمان واقعی” که آنها در حال مشاهده یک تبلیغ هستند. آنها همچنین باید مصرف کنندگان را در مورد افرادی که پشت این آگهی قرار دارند و باید آنها را ارائه دهند ، آگاه کنند “اطلاعات معنی دار در مورد پارامترهای اصلی مورد استفاده برای تعیین” چرا این مصرف کنندگان هدف قرار گرفتند.

خبر مرتبط  پیتر شیف هشدار می دهد - دلار آمریكا ، به معنای واقعی کلمه BOMB است که می تواند هر روز از بین برود

بر اساس پیش نویس ، سیستم عامل های بزرگی که بیشتر آنها در ایالات متحده مستقر هستند ، باید تعیین شوند “یکی یا بیشتر” افسران انطباق برای اطمینان از پیروی از قوانین جدید قانون خدمات دیجیتال. اگر آنها از قوانین پیروی نکنند ، باید تا شش درصد از کل گردش مالی خود را در سال مالی گذشته بپردازند. میزان جریمه ها به شدت تخلفات ، مدت زمان انجام آنها و تکرار آنها بستگی دارد.

قانون جدید خدمات دیجیتال ارائه خواهد شد “به اتحادیه اروپا اجازه دهید ابزارهای بهتری برای اطمینان از کارکرد اقتصاد دیجیتال به سود مصرف کنندگان به جای به حداکثر رساندن سودهای کلان غول های فناوری” بدست آورد. مونیک گوینز ، مدیر کل Beuc ، یک سازمان چتر از انجمن های مصرف کننده اروپا گفت.

خبر مرتبط  روسیه بدهی خارجی خود را در سال 2020 با 21.3 میلیارد دلار کاهش می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
اتحادیه اروپا فکر می کند برای کمک به بهبود اقتصادی از Covid-19 ، مالیات دیجیتال را به Big Tech ایالات متحده بزنند“زمان آن فرا رسیده است که توانایی غول های فناوری در بازی با اقتصاد دیجیتال متناسب با منافع محدود خود را خاتمه دهیم” وی افزود

اتحادیه اروپا مدتهاست که غول های دیجیتال را به تخلفات بیشماری متهم می کند. این تخلفات ادعا شده شامل سو abuseاستفاده از سلطه بازار و عدم پرداخت سهم عادلانه مالیات آنها در اتحادیه اروپا در حالی که از اقتصاد کشورهای اروپایی به ویژه از طریق تبلیغات بهره مند می شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید