اتحادیه اروپا پس از اجلاس ماراتن در مورد طرح تحریک کوروی ویروس 750 میلیون یورویی موافق است – RT Business News

اتحادیه اروپا در مورد بسته محرکی Covid-19 توافق سخت به دست آورد و با توافق در مورد بسته کمکهای “تاریخی” 750 میلیارد یورویی برای حفظ اقتصادهای مملو از این قاره در روزهای بعدی بحث و گفتگو قرار گرفت.

27 رهبر اتحادیه اروپا در صبح زود سه شنبه توافق گسترده ای را امضا کردند که رئیس اجلاس سران چارلز میشل به سادگی صدای جیر جیر کرد “معامله!” برای این مناسبت وی به رئیس جمهور فرانسه امانوئل ماکرون پیوست که از این اقدام نیز خوشحال شد “تاریخی” برای اروپا در توییتی از خودش.

مقامات بلوک منطقه در اواخر هفته گذشته در بروکسل برای آنچه قرار بود یک اجلاس دو روزه باشد به منظور جلب جزئیات یک لایحه گسترده ترمیم 1.8 تریلیون یورو یورو ، اما برای حل و فصل بیش از 750 میلیارد یورو محرک – که به فروش خواهد رسید ، ملاقات کردند. به مشاغل در قالب کمک های مالی و وام – برای مذاکرات برای روزها متوقف شد.

خبر مرتبط  آیا بایر بعد از سرفه کردن 10 میلیارد دلار برای حل و فصل دعاوی مودانتتو weedkiller از قلاب خاموش است؟ Boom Bust RT - اخبار تجاری RT

“این یک نشست طولانی و یک اجلاس چالش برانگیز بوده است ، اما این جایزه ارزش مذاکره را دارد.” نخست وزیر ایرلند گفت: مایکل مارتین نخست وزیر ایرلند با نزدیک شدن به این جلسه به رکورد طولانی ترین اجلاس بلوک ، که تنها با تجمع در سال 2000 در شهر فرانسه در نیس شکست خورد.

خبر مرتبط  ذخیره نفت در ایالات متحده تا اواسط ماه مه به مرز خود رسیده است - RT Business News

طبق گزارش یورو نیوز ، که ظاهراً از نخست وزیر هلند ، مارك روته ، قویترین مخالف این طرح كه اصرار داشت مبلغی معادل 350 میلیارد یورو برای اعطای وام داشته باشد ، توافق در مورد صندوق محرك حاصل شد. به نفع شرایط سخت تر وام.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!