اتحادیه اروپا برای ادامه حیات خود به بدهی همیشگی نیاز دارد – جورج سوروس – اخبار تجاری RT

اعتراض لهستان و مجارستان در مورد برنامه اتحادیه اروپا برای مقابله با بحران اقتصادی ، اتحادیه را در “وضعیت بسیار دشواری” قرار داده و شک و تردیدهایی را در مورد آینده آن ایجاد می کند ، به گفته جورج سوروس ، سرمایه گذار میلیاردر.

سوروس پیش از این گفته بود که اتحادیه اروپا باید این مسئله را صادر کند “اوراق قرضه همیشگی” که به این معنی است که مبلغ اصلی پول قرض گرفته شده هرگز بازپرداخت نمی شود ، فقط پرداخت سود سالانه. همچنین فرض می کند که اتحادیه اروپا برای همیشه دوام خواهد داشت و بنابراین همچنان سود را به وام دهنده پرداخت می کند. اوراق قرضه دائمی می تواند به منطقه این امکان را بدهد تا پروژه ها را با هزینه های بسیار کم تأمین کند.

خبر مرتبط  افت شدیدترین وضعیت برای همیشه در اقتصاد ایالات متحده به دلیل سقوط ناخالص داخلی 33٪ به دلیل کمبود همه گیر کووید - RT Business News

با این حال ، سوروس نظر خود را تغییر داده است ، و در مقاله ای نوشت که “در حال حاضر ، صادر کردن اوراق قرضه برای اتحادیه اروپا غیرممکن است ، زیرا کشورهای عضو بیش از حد تقسیم شده اند.”

او توضیح داد که “سرمایه گذاران فقط اوراق قرضه دائمی را خریداری می کنند که به اعتقاد آنها برای آینده قابل پیش بینی ادامه خواهد یافت … متأسفانه ، امروز در مورد اتحادیه اروپا درست نیست.”

ماه گذشته ، دولت های مجارستان و لهستان طرح اتحادیه اروپا را برای پیوند دسترسی به بودجه اتحادیه با درخواست کشورهای عضو قانون ، وتو را وتو کردند ، بررسی اینکه آیا کشورها از ارزش های اروپایی تبعیت می کنند یا خیر.

خبر مرتبط  انگلیس 4.6 میلیارد پوند برای کمک به زنده ماندن مشاغل دشوار از طریق تجدید قفل مجدد Covid-19 فراهم می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
مجارستان به توافق بودجه خوشبین است در حالی که لهستان به دنبال وتو برای پیشنهاد “قانون قانون” اتحادیه اروپا خواستار “سازش جدید” استدر صورت پذیرش ، بودجه به بروکسل اجازه می دهد بودجه خود را محدود کرده و دولت های اتحادیه اروپا را که به قوانین خود عمل نمی کنند ، تحریم کند. وتو به معنای تردید در محتوای بودجه بعدی اتحادیه اروپا است که از سال 2021 تا 2027 اجرا می شود.

سوروس پیشنهاد کرد که برای غلبه بر چالش ها در سطح اتحادیه اروپا ، هر کشور باید به تنهایی اوراق قرضه دائمی منتشر کند. “آنها توسط کشورهای عضو صادر می شوند که ادامه حیات آنها به راحتی توسط سرمایه گذاران طولانی مدت مانند شرکت های بیمه عمر پذیرفته خواهد شد” او نوشت.

خبر مرتبط  S&P می گوید صنعت هوانوردی برای بهبود "حمل و نقل طولانی" به عنوان ترافیک هوایی مهیا نیست ، زیرا S&P می گوید - ترافیک هوایی تا سال 2023 جمع نمی شود - RT Business News

به گفته سرمایه گذار ، “اگر یک کشور اوراق قرضه دائمی منتشر کند ، این مزیت اضافی را خواهد داشت که سایر کشورهای اروپایی آن را مثالی می دانند که ارزش آن را دارد.” وی با اشاره به اینكه این مسئله به ویژه یك مسئله مهم برای كشورهایی مانند هلند و فنلاند است ، چنین ایده ای به كشورها اجازه می دهد تا پس انداز كنند.

“سرانجام ، اتحادیه اروپا می تواند آنقدر قوی شود که بتواند اوراق قرضه همیشگی را به نام خود منتشر کند. این هدفی است که ارزش تلاش برای آن را دارد “ سوروس گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید