اتاق فکر هشدار می دهد ایالات متحده می تواند بدهی ملی خود را با “X Date” پیش بینی کند – RT Business News

طبق مرکز سیاست های دو حزب (BPC) ، دولت فدرال ایالات متحده احتمالاً پس از اول اکتبر اتاق وام خود را تمام کرده و محدودیت بدهی را زیر پا می گذارد.

“راهنمایی های به روز شده خزانه داری به این معنی است که” X Date “احتمالاً پس از شروع سال مالی 2022 خواهد رسید” گفت: شای آكاباس ، مدیر سیاست اقتصادی BPC ، یك اتاق فكر مستقر در واشنگتن دی سی. منظور آکاباس تاریخی بود که دولت فدرال دیگر قادر به پرداخت کامل و به موقع قبض های خود نخواهد بود.

“این واقعاً به کنگره اجازه می دهد تا به عنوان بخشی از بسته اعتبارات ، محدودیت بدهی را برطرف کند و به طور بالقوه جفتی را که با اصلاح طولانی مدت قانون برای از بین بردن ریسک مالی از این دوره های تکرار شونده حرکت می کند ، جبران کند.” او گفت.

خبر مرتبط  نحوه استفاده از طلا ، نقره و پلاتین در نبرد با Covid-19 - RT Business News

آكاباس همچنين هشدار داد كه محيط مالي منحصر به فرد يك بيماري همه گيري ، عدم قطعيت بي سابقه اي را براي هر پيش بيني حد بدهي اضافه مي كند.
همچنین در rt.com
استراتژیست به بوم بوست گفت ، ایالات متحده با بیشترین حباب اوراق قرضه در تاریخ حباب ها روبرو است“در حالی که عدم اطمینان ممکن است بیش از هر زمان دیگری باشد ، اما راه برای به حداقل رساندن ریسک کوتاه مدت مالی به همان صورت باقی مانده است: به زودی عمل به محدودیت بدهی” او گفت.

این پیش بینی در حالی است که وزارت خزانه داری آمریکا روز چهارشنبه هشدار داد که ابزارهای مالی این کشور برای جلوگیری از شکستن بدهی ملی از حد مجاز خود در کنگره ممکن است مانند سالهای گذشته دوام نیاورد.

خبر مرتبط  دومین فرودگاه شلوغ لندن ممکن است تا سال 2024 به سطح مسافرهای قبل از koronavirus بازگردد - RT Business News

گفت که “با توجه به عدم اطمینان قابل توجه مربوط به Covid در مورد دریافت ها و هزینه ها در ماه های آینده ، پیش بینی مدت زمان ادامه اقدامات فوق العاده بسیار دشوار است ،” اضافه می کند که اقدامات فوق العاده می تواند خیلی سریعتر از قسمت های محدودیت بدهی قبلی به پایان برسد.
همچنین در rt.com
ماکس کیزر می گوید ، با نفوذ اقتصاد ، ایالات متحده ابرقدرت خود را از دست می دهد تا جایی برای روسیه و چین ایجاد کندبه عنوان بخشی از یک قرارداد بودجه دو ساله که توسط کنگره در آگوست 2019 تصویب شد ، محدودیت بدهی فدرال تا 31 ژوئیه 2021 به حالت تعلیق درآمد. در صورتی که پیش از آن نمایندگان نتوانند به توافق دیگری برسند ، سقف به طور خودکار در اول آگوست بازگردانده می شود و خزانه داری ایالات متحده قادر به جمع آوری پول نقد اضافی از محل فروش اوراق بهادار دولتی نخواهد بود.

خبر مرتبط  پوند انگلیس در میان امید به بهبود اقتصادی ، افزایش بی وقفه را به بالاترین حد چند ساله افزایش می دهد - RT Business News

بدهی ملی ایالات متحده با این محدودیت در حال حاضر به یک رکورد 28.1 تریلیون دلار رسیده است ، و این مبلغ شامل بدهی هایی است که دولت به عنوان تعهدات به تأمین اجتماعی و سایر صندوق های اعتماد دولت به خود بدهکار است. مبلغ بدهی که در اختیار مردم است بالغ بر 22.1 تریلیون دلار است که کمی بیشتر از 100٪ کل اقتصاد است و در بلندی قرار دارد که از زمان استقراض عظیم دولت در دهه 1940 برای جنگ در جنگ جهانی دوم مشاهده نشده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید