آیفون 11 اپل از این پس در هندوستان ساخته می شود ، نه چین – RT Business News

اپل با افزایش چشمگیر ابتکار عمل نخست وزیر Narendra Modi ‘Make in India’ ، اپل شروع به مونتاژ یكی از دستگاه های پرچمدار خود به نام آیفون 11 در كارخانه Foxconn این كشور در شمال شهر چنای كرد.

وزیر تجارت ، پیوش گویش ، روز جمعه این خبر را در توییتر اعلام کرد ، نوشت: “افزایش قابل توجهی برای ایجاد در هند! اپل ساخت آیفون 11 را در هند آغاز کرده است و برای نخستین بار در کشور مدلهای برتر را ارائه می دهد. “

براساس منابع TechCrunch ، گروه کوچکی از واحدهای آیفون 11 داخلی تولید شده در حال حاضر به فروشگاه های خرده فروشی ارسال شده است ، اما در حال حاضر بازده تولید محدود است. این منابع گفتند که اپل آرزو دارد که تلاش های تولید خود را در هند انجام دهد. همچنین قصد دارد آیفون SE 2020 را در هند در کارخانه ویسترون خود در نزدیکی بنگلور بسازد.

خبر مرتبط  چین مسیر قطار باری جدیدی به اروپا را راه اندازی کرد - RT Business News
همچنین در rt.com
با افزایش تنش ها با چین ، سرمایه گذاران آمریکایی پول بیشتری به هندوستان می زنندبنا بر گزارش ها ، غول فناوری آمریكا راه هایی را برای كاهش اعتماد به چین كه امروزه اکثریت قریب به اتفاق مدل های آیفون را تولید می کند ، و به دومین بازار بزرگ جهان در هند ، هند ، توجه می کند.

خبر مرتبط  نهاد هواپیمایی هشدار می دهد بسیاری از شرکت های هواپیمایی از بحران Covid زنده نخواهند ماند - RT Business News

این در حالی است که ماه گذشته ، دهلی نو از برنامه 6.6 میلیارد دلاری برای جذب تولید کنندگان برتر گوشی های هوشمند خبر داد.

افرادی که با این موضوع آشنا هستند گفتند که اپل سالها به دنبال راه هایی برای تقویت تولید در هند است ، اما این شرکت تلاش کرده است تا تولید کنندگان قرارداد را پیدا کند که مطابق با استانداردهای ایمنی و کیفیت آن باشد.

خبر مرتبط  روسیه ذخایر کافی برای محافظت از مردم خود در میان همه گیری های کوروی ویروس - پوتین - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید