آیا چین به آمریکا نیاز دارد یا آمریکا به چین احتیاج دارد؟ Boom Bust RT – اخبار تجاری RT

به عنوان بخشی از معامله تجاری “فاز یک” ، پکن روز سه‌شنبه لیست جدیدی از محصولات آمریکایی را صادر کرد که از تعرفه تجارت معاف هستند. این مسئله در شرایطی صورت گرفت که ایالات متحده تهدید کرد در صورت عدم تحقق تعهدات خرید خود ، این قرارداد را فسخ خواهد کرد.

بوم بوست RT با تاد هورویتز از تجارت Bubba و مدیرعامل تحقیقات تحولات تحولات توبین اسمیت پیوست تا در مورد احتمال “مرحله دو” صحبت کند و کدام یک از دو کشور در مورد معاملات تجاری بهترین موقعیت را دارند.

خبر مرتبط  ضبط طلاها سود معاملات معدنچی آفریقای جنوبی - RT Business News

هورویتز می گوید ، چین به این معامله پایبند نخواهد بود “آنها قبلاً WHO و سازمان تجارت جهانی را امتحان کرده اند که راه خود را متکی کنند ، اما آنها نمی توانند پیروز شوند.”

او می گوید ، ایالات متحده می تواند خارج شود و چین به ایالات متحده بیش از آنچه آمریکا نیاز دارد ، نیاز دارد. “ما [US – Ed.] می تواند بدون آنها وجود داشته باشد؛ ما به آنها به عنوان بخشی از اقتصاد خود احتیاج نداریم. “

اسمیت مخالف است ، و خاطرنشان كرد كه چین چهار درصد رشد تولید ناخالص داخلی را در حال رشد خواهد داشت در حالی كه آمریكا دارای هشت درصد منفی است.

خبر مرتبط  تولید طلا در روسیه تنها در یک ماه از رشد 10 درصدی در سال برخوردار است - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=W1cFchtd5Ok

به گفته هورویتز ، این است “لفاظی” چون چین مشکل دارد و مسائل بیشتری نسبت به آمریکا دارد ، آنها به غذا و چیزهای زیادی که قادر به دریافت آنها نیستند ، نیاز دارند. “ وی می افزاید: ایالات متحده آمریکا چین است “بزرگترین مشتری که محصولات بیشتری را از هر کس دیگری خریداری می کنده. “

خبر مرتبط  اپل از طرف شرکت هوش مصنوعی چینی به دلیل نقض حق نسخه برداری شکایت کرد - RT Business News

“از نظر استراتژیک ، چین به اندازه مواد غذایی ما به وسایل الکترونیکی ما احتیاج دارد ،” اسمیت می گوید

“حرکت آنها این است: اکنون حصار را بسازید و وقتی رئیس جمهور جدیدی وارد شود ، آنها دوباره شروع می کنند. این چینی کلاسیک است ، “ او اضافه می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید