آیا رسوب ایالات متحده تا به حال عصر طلایی دیگری را خواهد دید؟ – اخبار تجاری RT

وصیت نامه شیل ایالات متحده به سختی برخورد COVID و سقوط قیمت نفت را به سختی زده است ، و در حالی که برخی از تحلیلگران شرط بازگشت سریع دارند ، برخی دیگر بدبین هستند.

شکاف بدهی های پرداخت نشده ، بانک ها و سرمایه گذاران غیرمطلوب ، کندی تقاضای نفت و ورشکستگی های زیاد: این اکنون چشم انداز نفت شیل ایالات متحده است. با این حال ، بسیاری از پیش بینی ها برای آینده خوش بین هستند ، به طوری که تحلیلگران انتظار دارند تولید در واقع در مرحله قبل از Covid-19 در مقطعی در 5 سال آینده دوباره برگردد. اما آیا آن را؟

از ماه مارس ، کل تولید نفت آمریکا به همان میزان کاهش یافته است 2.6 میلیون بشکه در روزبه لطف دو برابر ضربه ناشی از جنگ قیمت نفت و بیماری همه گیر کرونا ویروس که تقاضا را متلاشی کرد. بیشتر پیش بینی کنندگان ، از جمله مورگان استنلی ، ریستاد انرژی ، وود مکنزی و IHS Markit ، معتقدند احتمال کمی وجود دارد که تولید نفت ایالات متحده به رشد خود در سال جاری یا آینده بازگردد. اما پس از آن ، بازگشتی صورت خواهد گرفت. در صورت قطع شدن پیش بینی ها ، تا سال 2023 ، دریل های آمریکایی بیش از 12 میلیون بشکه در روز نفت خام تولید می کنند.

اما همه موافق نیستند. به گفته دامپزشک صنعت آرتور برمن ، دستور کار تسلط بر انرژی ایالات متحده است مرده. برمن انتظار دارد که تولید نفت در طی 12 ماه آینده حتی 50 درصد کاهش یابد ، نه به دلیل پایین بودن قیمت نفت بلکه به دلیل تعداد دکل های حفاری بیکار.
همچنین در rt.com
پیشگام شیل ایالات متحده ، Chesapeake Energy در زیر کوه بدهی می رود“تعداد دکل های نفتی یا شیل تنگ ایالات متحده امسال از 539 مورد در اواسط ماه مارس به 165 در هفته گذشته 69 درصد کاهش یافته است. تولید تنگ نفت تا این زمان در سال آینده 50 درصد کاهش خواهد یافت. در نتیجه ، تولید نفت آمریکا به کمتر خواهد رسید. از 8 مگابیت در روز تا اواسط 2021 ، “ برمن در مقاله ای برای Oilprice.com نوشت و افزود “اگر تعداد دنده ها از الان به بعد افزایش یابد ، چه اتفاقی می افتد؟ زیرا این امر به دلیل تاخیر بین پیمانکاری دکل حفاری و تولید اول ، تفاوت نخواهد داشت.

اما برای شروع بازگشت دکل های حفاری به این زمینه ، مته های شیل برای پرداخت اپراتورهای دکل نیاز به پول نقد دارند. علاوه بر این ، آنها باید یقین داشته باشند که بتوانند نفت جدید را با سود به فروش برسانند. در حال حاضر ، آنها هیچ.

خبر مرتبط  چین ممکن است یوان دیجیتال را در بزرگترین برنامه تحویل مواد غذایی کشور - RT Business News - آزمایش کند

پول نقد محکم است و به نظر می رسد از ابتدای انقلاب شیل یا همان شیل 1.0 محکم است. اخیرا گزارش توسط Deloitte محاسبه كرد كه توليدكنندگان شيل آمريكا از طريق جمعي 300 ميليارد دلار پول نقد بدون سود كاري سوخته اند. از این گذشته ، صنعت همچنین در 15 سال گذشته 450 میلیارد دلار سرمایه گذاری شده سرمایه گذاری کرده است. تنها چیزی که باید برای آن نشان داد تولید رکورد بالا است ، که باعث شده ایالات متحده به بزرگترین تولید کننده نفت در جهان تبدیل شود و جهان را به سمت یک کالای اضافی دیگر تبدیل کند که اکنون تولید کنندگان نفت آمریکایی را سخت می کند.

در همین حال ، بانک ها نسبت به صنعت سرما خورده اند که بیش از یک دهه با خوشحالی از آن سرمایه گذاری می کنند. یکی از دلایل سقوط قیمت نفت است. مورد دیگر این واقعیت است که بازده چاه نفت از انتظارات کم شده است. سومین پول نقد است. در نتیجه ، بانک ها در حال کاهش خط اعتباری هستند و مودی و جی پی مورگان تخمین زدن متوسط ​​کاهش وام تحت حمایت دارایی برای این صنعت در 30 درصد ، که به میلیارد دلار تبدیل می شود. و بدهی های موجود در حال بلوغ است و قرار است در طی پنج سال آینده میلیارد ها دلار پرداخت شود.

خبر مرتبط  JPMorgan و بانک های برتر جهانی تریلیون ها پول کثیف را برای الیگارشی ها و شبکه های جنایی جابجا کردند
همچنین در rt.com
صنعت شکسته ایالات متحده فقط یک “فاضلاب تسویه حساب” برای تبخیر پول رایگان و چرخه آن از طریق – گزارش Keizer RTسرمایه هنوز وارد صنعت نفت آمریکا می شود ، حتی اگر این روند کاهش یافته است ، حتی قبل از سقوط قیمت نفت و همه گیر. و شرکت ها از این جریان استفاده می کنند تا بار بدهی خود را کاهش دهند و سررسید اوراق قرضه را افزایش دهند ، نه برای افزایش تولید ، با توجه به چوب مکنزی

آیا این کافی خواهد بود که بتواند بحران بحران را مهیا کرده و به زنده ماندن آن کمک کند؟

ممکن است با کمکی کمک کند. آخرین بحران ، هنگامی که عربستان سعودی سعی کرد با تولید بیش از حد تولید شیل را خنثی کند ، منجر به ورشکستگی های بسیاری شد. اما همچنین منجر به لاغر و متوسط ​​Shale 2.0 شد. تولید کنندگان هزینه های تولید خود را با کمک ارائه دهندگان خدمات میدان نفتی کاهش می دهند و همچنان پمپاژ می کنند. یک مسیر رشد مداوم در تقاضای نفت نیز به آنها کمک کرد. این بار ، آنها نیاز به کسری از عرضه دارند تا بتوانند آن را تغییر دهند ، زیرا نظر غالب در مورد تقاضا با احتیاط بسیاری از جمله مدیران صنعت ، با احتیاط در مورد اینکه آیا تقاضا تا کنون به سطح قبل از بحران بهبود می یابد ، نیست.

بنابراین سؤال شماره یک برای شیل آمریکا ، که پاسخ آن مشخص خواهد کرد که آیا آینده ای را به عنوان یک نیروی اخلالگر در صنعت جهانی نفت دارد ، این است که آیا بازار قبل از خشک شدن کامل پول ، وارد کسری عرضه خواهد شد.

به گفته تحلیلگران نفت JP مورگان ، این کار – و به محض سال 2022. این امر باعث می شود تا Brent تا 60 دلار ، و دریل های شیل را وارد عمل کند. این کسری می تواند تا سال 2025 گسترش یابد و برنت بالقوه به 100 دلار بالغ شود و به طرز موثری عصر طلایی دیگری را برای شیل یا همان شیل 3.0 به وجود می آورد.

خبر مرتبط  روسیه ترافیک حمل و نقل ریلی را از طریق پل کریمه آغاز می کند (عکس ، VIDEO) - RT Business News
همچنین در rt.com
سقوط روغن دوران Covid-19 متفاوت است ، اما بازیابی V شکل بعید استاما با توجه به اینکه بزرگترین رقبای شیل آمریکا در خاورمیانه و روسیه به خوبی می دانند که دریل های شیل قیمت برای بازگشت به پاهای خود احتیاج دارند ، ممکن است اوضاع متفاوت باشد. کسری بودجه ممکن است دیرتر از حد انتظار باشد و کوچکتر از حد انتظار باشد. زیرا ممکن است اوج تقاضای نفت باشد در حال چرخیدن در افق ، خیلی زودتر از همه انتظار داشت ، به لطف همه گیری و تأثیر مخرب آن بر تقاضای سوخت.

“شیل شکسته نمی شود؛ شیل از بین نمی رود؛ شیل برمی گردد” ریان لنس رئیس و مدیرعامل ConocoPhillips گفت IHS Markit معاون رئیس دانیل Yergin در ماه ژوئن.

“اما من فکر می کنم این کندتر می شود زیرا فشارهایی روی شرکت ها برای محدود کردن برنامه سرمایه خود وجود دارد ، ممکن است رشدی چشمگیر مانند گذشته نداشته باشد ، زیرا فکر نمی کنم دست کم به سرمایه در جامعه سرمایه گذار ، حداقل در بخش عمومی مشاغل به همان اندازه که در طی یک دهه گذشته بود ، محکم خواهد بود. “ لنس اضافه شد.

شاید این Shale 3.0 باشد ، بسیار پرتحرک تر از Shale 2.0 و نه به معنای متوسط ​​بلکه با استراتژی بلند مدت آن بسیار دقیق تر است ، پس از آن که با دردناک مشخص شد قدم کوچک بین رشد کنترل نشده و زنده ماندن لخت است.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com