آیا ترامپ پالایشگران مبارز را نجات می دهد؟ – اخبار RT کسب و کار

بوگی سوخت زیستی دولت ترامپ با طرح جدیدی برای کمک به کاهش دردهای اقتصادی پالایشگاه هایی که از طریق یک سری بسته های بالقوه کمک مالی از حق رد شدن محروم شده اند ، کمک می کند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در تلاش برای یافتن توازن سیاسی سالم در اقدامات خود برای جبران بار مالی کارگران کمربند ذرت و کارگران صنعت نفت یقه آبی از زمانی که همه گیر جهانی COVID-19 در ماه مارس شکاف تقاضای سوخت را شکسته است ، تلاش کرده است. اگرچه صنعت نفت دوباره تقویت شد ، تقاضا تا حدودی شروع به بازگشت کرد ، اما صنعت اتانول هنوز در تلاش است. و همین طور پالایشگاه ها.

“اثرات اقتصاد کلان COVID-19 منجر به سرکوب تقاضای بین المللی برای محصولات تصفیه شده ، مانند سوخت موتور و گازوئیل شده است” نوشت در اوایل ماه مه ، فرماندار تگزاس ، گرگ ابوت (R) ، فرماندار اوکلاهما ، کوین استیت (R) ، فرماندار یوتا ، گری هربرت (R) ، فرماندار وایومینگ ، مارک گوردون (R) و فرماندار لوئیزیانا ، جان بل ادواردز (D). شرایط خرید اتانول “حاضر[s] تهدیدی آشکار برای صنعت در چنین شرایطی “ آنها نوشتند.

بیشتر بخوانید: اگزون برای ادامه زندگی پس از سقوط قیمت نفت ، به کاهش شغل جهانی چشم دوخته است

این منجر به 67 مورد از برنامه های تصفیه خانه در سراسر ایالات متحده می شود تا از تعهدات مخلوط سوخت های زیستی معاف شوند. در حالی که بسیاری از تصفیه خانه ها قادر به دریافت معافیت برای جلوگیری از الزامات مخلوط کردن خود بودند ، تعدادی از تصفیه كنندگان كوچكتر رد شدند و آنها وزن كامل بحث را بر دوش خود احساس می كنند.

در آخرین اقدام دولت برای کاهش این شوک مالی به پالایشگاه ها ، با این حال ، مقامات اکنون در حال بررسی بودجه COVID برای بخش کشاورزی هستند. با این کار می توان کمک ها را به پالایشگاه های کوچک توزیع کرد که از سهمیه سوخت های زیستی انصراف ندارند.
همچنین در rt.com
مازوت روسی در ایالات متحده محبوب استاگرچه به نظر می رسد یک پیروزی بزرگ در تصفیه خانه های سخت باشد ، اما تعدادی از چالش ها باقی مانده است. هر دو از نظر حقوقی و سیاسی.

آژانس حفاظت از محیط زیست در حال حاضر با دولت در حال کار برای ایجاد یک برنامه است ، و اگرچه هنوز تعداد مشخصی در این پیشنهاد قرار نگرفته است ، پالایشگاه هایی که از چشم پوشی از آنها محروم شده اند حداقل خوشبینی محتاطانه ای را احساس می کنند زیرا در نهایت مورد توجه قانونگذاران قرار می گیرند .

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com

خبر مرتبط  سقوط سهام به دلیل عدم موفقیت یورو در محرک جدید کورو ویروس - RT Business News