آیا ترامپ واقعاً می تواند اعتبار رشد اقتصادی ایالات متحده را قبل از بیماری همه گیر تأمین کند؟ RT’s Boom Bust متوجه می شود – اخبار کسب و کار RT

قبل از شروع Covid-19 اقتصاد بورس و نرخ اشتغال ایالات متحده در دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ به بالاترین سطح رسید. با این حال ، تحلیلگران می گویند ، این تصویر ممکن است به رنگ دلخواه ترامپ نباشد.

“بزرگترین چیز عجیب و غریب در مورد پرزیدنت ترامپ که اعتبار زیادی را برای چیزهایی درست می کند که درست نیستند” پروفسور ریچارد ولف ، نویسنده کتاب “درک سوسیالیسم” و مجری بروزرسانی اقتصادی ، به RT’s Boom Bust گفت.

خبر مرتبط  Covid-19 ممکن است به امید هند برای تبدیل شدن به نیروی پیشرو اقتصادی جهان پایان دهد ، پروفسور وولف به Boom Bust می گوید - RT Business News

“هرچند ممکن است آنرا بسنجید ، هرچه در مورد چین فکر کنید … اما از نظر رشد و توسعه اقتصادی هیچ مشکلی وجود ندارد ، ایالات متحده نسبت به جمهوری خلق چین بسیار دوم است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=taYlhb2KXAk

ولف همچنین اشاره کرد که اعداد نشان می دهد که شکاف بین فقیر و غنی تنها در زمان ترامپ افزایش یافته است ، و افزود که افزایش نابرابری “جدی” عواقب اقتصادی آمریکا.

خبر مرتبط  سناتورهای آمریکایی عربستان سعودی را به جنگ علیه نفت آمریکا متهم می کنند - RT Business News

“ویروس کرونا ویروس بسیاری از پیشرفت ها را در نرخ بیکاری کاهش داده است” جان کوئلچ ، رئیس دانشکده میامی هربرت ، که به بحث پیوست ، گفت.

برنامه رئیس جمهور برای انتخاب مجدد توسط Covid کاملاً از خط خارج شده است ، “ وی به بوم بوست گفت ، ترامپ اکنون تنها امیدوار است که رأی دهندگان کافی باور داشته باشند که “شانس بهتر” برای بازگرداندن اقتصاد ویروس زده

خبر مرتبط  هند بررسی دامپینگ برای واردات مس از مالزی ، تایلند و ویتنام را آغاز می کند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید