آیا ترامپ از تعرفه ها برای محافظت از نفت آمریکا استفاده خواهد کرد؟ – اخبار تجاری RT

“اگر مجبور شدم از تعرفه ها استفاده می کردم. فکر نمی کنم مجبورم مجبور باشم. “رئیس جمهور آمریکا ترامپ روز یکشنبه به نقل از CNBC به رسانه ها در پاسخ به سؤالات مربوط به اقدامات بعدی وی در زمینه افزایش قیمتهای ویرانگر پایین گفت.

“اگر مجبور شدم از تعرفه ها استفاده می کردم. فکر نمی کنم که مجبور باشم ، “ رئیس جمهور آمریکا ترامپ روز یکشنبه به نقل از CNBC ، به رسانه ها در پاسخ به سؤالات مربوط به اقدامات بعدی وی در زمینه پیشبرد قیمت های ناخوشایند قیمت نفت گفت.

ترامپ طی یک هفته گذشته یا به همین دلیل در اعتقاد خود ثابت کرده است که عربستان سعودی و روسیه برای کاهش تولید توافق خواهند کرد. با این وجود ، وی هیچ نشانه ای از اینكه ایالات متحده حاضر به شركت در این تلاش برای كنترل تولید است ، كه می تواند موفقیت آن را به خطر اندازد ، اعلام نکرد.

خبر مرتبط  ده ها تریلیون دلار در خارج از کشور سیفون می شوند و در حساب های بانکی خصوصی مخفی قرار می گیرند ، تحلیلگر به RT گزارشگر Keizer - RT Business News

در عین حال ، موضع ترامپ منعکس کننده موقعیت بسیاری از تولیدکنندگان شیل آمریکا است: هفته گذشته منابع صنعت به فایننشال تایمز گفتند که شرکت ها با استفاده از هر وسیله لازم برای مجبور کردن روسیه و عربستان سعودی برای قطع تولید ، اقدام به تهاجمی لابی با کاخ سفید کرده اند. از جمله تحریم های بیشتر علیه روسیه و تعرفه واردات نفت سعودی.
همچنین در rt.com
مسکو و ریاض بسیار نزدیک به معامله نفتی – صندوق ثروت غنی روسیه استوقتی عربستان سعودی بازی مرغ خود را با روسیه آغاز کرد ، اعلام کرد تولید نفت شیل ایالات متحده یکی از سخت ترین بازیکنان صنعت در این صنعت است و اعلام کرد که این ماه عرضه نفت را به 12.3 میلیون بشکه در روز افزایش می دهد و ظرفیت تولید آن را به 13 میلیون بشکه در روز افزایش می دهد. اما به نظر می رسد اکنون هم ریاض و هم مسکو در حال بررسی مجدد هستند.

خبر مرتبط  وزیر انرژی سعودی قماربازان قیمت نفت را تهدید می کند که "مثل جهنم بیرون می ریزند" و بی ثباتی بازار - RT Business News

ریاض از تولید کنندگان نفت اروپای غربی خواسته است تا در این جلسه اوپک + شرکت کنند تا درمورد قیمت ها بحث کنند در حالی که روسیه طبق یک گزارش بلومبرگ ممکن است مایل باشد نزدیک به یک دهم از تولید نفت مارس خود را که در 11.3 میلیون بشکه در روز بود ، قطع کند. اگر ایالات متحده موافقت کند که تولیدکنندگان خود را نیز کاهش دهد ،

خبر مرتبط  متشکرم ، بروکسل! اکنون لهستان می تواند خط لوله گاز خود را با هزینه مالیات دهندگان اتحادیه اروپا - RT Business News

ترامپ اعلام کرده است که ترجیح می دهد “بازار آزاد” حرف آخر را بزنید اما به نظر می رسد بازار آزاد می تواند از برخی کمک ها استفاده کند. برای انصاف بودن ، ترامپ خاطرنشان كرد كه انتظار ندارد كه این امر به تعرفه ها بیاید.

“این آشکارا برای آنها بسیار بد است ،” ترامپ به رسانه ها با اشاره به تأثیر قیمت پایین نفت بر عربستان سعودی و روسیه گفت. رئیس جمهور آمریكا معتقد است كه این در نهایت این دو را به سمت توافق سوق خواهد داد كه به سود همه تولیدكنندگان خواهد بود.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com

پاسخی بگذارید