آیا بیت کوین پایه و اساس سیستم پولی رمزنگاری است؟ Boom Bust RT – اخبار تجاری RT

عدم اطمینان اقتصادی جهانی سرمایه گذاران را به سمت دارایی های جایگزین مانند بیت کوین و طلا سوق می دهد. Boom Bust با جفری تاکر از انستیتوی تحقیقات اقتصادی آمریکا در مورد تفاوت بین آنها گفتگو می کند.

او می گوید ، اختلاف بین بیت کوین و طلا عمدتا نسلی است ، در حالی که سرمایه گذاران قدیمی تر طلا را ترجیح می دهند ، هزاره ها بیت کوین را انتخاب می کنند.

خبر مرتبط  آیا آسیا واقعاً در ذغال سنگ بازگشت خواهد کرد؟ - اخبار کسب و کار RT

“بیت کوین به دلیل قابلیت حمل آن از بعضی جهات دارای مزایای زیادی نسبت به طلا است ، فضایی را اشغال نمی کند ، بی وزن است ، گرفتن آن آسان تر است ، و در واقع مقرون به صرفه تر است.” تاکر توضیح می دهد.

با این حال ، او طلا و بیت کوین را می بیند “نه به اندازه رقبا بلکه به عنوان بخشی از اوراق بهادار متنوع پناهگاه مردم”.

بیت کوین دارای بزرگترین شبکه است که در واقع در حال افزایش است ، امسال افزایش عظیمی در حجم معاملات مشاهده می شود ، و هنگامی که قفل ها به وجود آمد ، واقعاً شروع به حرکت کرد.

خبر مرتبط  سطح بدهی هند در میان انقباض اقتصادی رکورددار از 90٪ تولید ناخالص داخلی عبور کند - S&P - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=y7UcIktjg1w

“این یک چیز جدی است ، و فکر می کنم مدت زمان زیادی طول بکشد تا سایر رقبای کریپتو نوع و حجم کلاه بازار را که بیت کوین در اختیار دارند ، بگیرند.”

وی می افزاید ، برخی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده بسیار مفید هستند “بیت کوین به چیزی تبدیل می شود که به نظر می رسد پس از مقیاس بندی بالای آن ، که نوعی رفتار مانند پایه و اساس یک سیستم پولی رمزنگاری شده است ، در حال تبدیل شدن است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  ایالات متحده ممکن است بیش از 100 شرکت چینی و روسی را با محدودیت تجاری به دلیل ادعای روابط نظامی مورد ضرب و شتم قرار دهد - گزارش - RT Business News