آیا این حباب بازار سهام – واقعی مک کوی است؟ RT’s Boom Bust تحقیق می کند – اخبار تجاری RT

جرمی گرانتام ، سرمایه گذار مشهور اخیراً هشدار داد كه تجمع بازار سهام آمریكا در بحران كروناویروس نشانه ای از حباب “واقعی مك كوی” است كه سرانجام می تواند بسیاری از مردم را آزار دهد.

Boom Bust RT در مورد هشدار واضح با مدیرعامل تحقیقات Transformity توبین اسمیت ، كه قبلاً با Grantham كار می كرد ، بحث كرد. این تحلیلگر می گوید: افسانه بورس اوراق بهادار ، که سه حباب مالی خوانده است ، معمولاً دو یا سه سال زودتر از پیش بینی های خود است.

خبر مرتبط  آلمان خواهان عوارض جاده ای پتو در طی هشت سال در همه بزرگراه های اروپا است - RT Business News

“حباب فقط به سادگی وقتی قیمت های بالاتر قیمت های بالاتری ایجاد می کنند. بنابراین ما در حباب هستیم به این معنا که هرگز پول فدرال رزرو نداشته ایم ، هرگز 1200 دلار چک برای مردم ارسال نشده است. “ اسمیت گفت.

https://www.youtube.com/watch؟v=O_SHVPZovj8

با این حال ، او معتقد است که ما در حال حاضر با آن روبرو هستیم “یک بازار خرس مبتنی بر رویداد” ، که دارای چندین سابقه در طول تاریخ است.

خبر مرتبط  رولز رویس برای زنده ماندن از همه گیر کورو ویروس 9000 شغل ، بیشتر در انگلستان ، کاهش داده است - RT Business News

“بازار از واقعیت جدا نشده است. بازار دقیقاً کاری را انجام می دهد که بازار برای 200 سال انجام داده است.” او ادامه داد. وی افزود: بورس اقتصاد امروز اقتصاد نیست ، بلکه ارزش آن در آینده تا 24 ماه ارزش دارد و این تجمع به سادگی نشان می دهد که سرمایه گذاران برای بهبود شدید شرط می بندند.

خبر مرتبط  ایران علی رغم تحریم ها صادرات نفت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید