آیا اپراتورهای خط لوله آمریکا از بحران نفت جان سالم به در خواهند برد؟ – اخبار تجاری RT

شرکت های میان کشور آمریکا در ماه های اخیر شاهد افت نرخ بهره برداری از خط لوله بودند ، اما برخی از این شرکت ها نمی توانند منتظر زمانهای بهتری باشند و مجبور به تنوع بخشیدن به دور از نفت هستند.

هنگامی که دریل های شیل در بزرگترین تولید کننده نفت در جهان شروع به تعطیل در چاه های نفتی کرد که ناگهان غیر اقتصادی شده بودند ، بسیاری از این صنعت نفس نفس کشیدند. آنها انتظار داشتند كه این مسئله یك طبقه را زیر قیمت نفت قرار دهد. و با توجه به E& Ps در کانون توجه ، بخش دیگری از زنجیره تأمین نفت تا حد زیادی نادیده گرفته شد: جریان میانه. یکی از مواردی که بحران صنعت نفت را امسال متفاوت تر از این قرار داد این بود که این بخش روی هر بخشی از زنجیره تأثیر گذاشت. اگرچه معمولاً جریان متوسط ​​و پایین دست از مزایای تولید بیش از حد بالادست سود می برد ، این بار اینگونه نبود ، زیرا تقاضا توسط همه گیر از بین می رود.

بیشتر بخوانید

بنابراین ، هنگامی که دریل های شیل در ایالات متحده شروع به بیکار شدن سکوها و خاموش کردن چاه ها کردند ، آنها به تأثیر درآمد و زنده بودن جمع ، انبارداری و شرکای حمل و نقل بین المللی خود روی آوردند. و در حالی که تقاضا برای ذخیره نفت واقعاً زیاد شد ، تقاضا برای انتقال خط لوله از یک صخره سقوط کرد.

تحلیلگران وود مکنزی در اوایل ماه جاری گفتند که میزان بهره برداری از خط لوله در ایالات متحده پس از افت قیمت نفت در ماه مارس به شدت کاهش یافت. شرکت های اکتشافی و تولیدی آنچه را که باید برای حل بحران انجام دهند انجام می دهند ، اما این هزینه آنها و اپراتورهای خط لوله آنها است.

خبر مرتبط  بیل گورلی ، سرمایه گذار افسانه ای فناوری می گوید ، بازار سهام امروز به نظر می رسد حباب نقطه دات کام است - RT Business News

“سرانجام شیل رفتار می کند همانگونه که شیل قصد داشت رفتار کند – انعطاف پذیر و با چشم به فرصت های سرمایه گذاری چرخه کوتاه ،” تحلیلگر تحقیقات بالادستی شرکت Wood Wood Mac ، الکس بیکر در این گزارش گفت. آنها در حال انجام هر کاری برای زنده ماندن هستند. برش های این بزرگی کاملاً درست بود ، اما ترازنامه ها هنوز امسال آزمایش می شوند. “

اما ، وی افزود ، وی گفت: “بسیاری از این افراد به دلیل نقض قراردادهای حداقل میزان تعهدات خود با شرکت های میان رشت ، تصمیم به به تعویق انداختن فعالیت حفاری و تکمیل دارند. آنها ترجیح می دهند چند میلیون دلار مجازات بپردازند تا مته های قیمت فعلی. “

شاید چند میلیون دلار اپراتورهای خط لوله خوب باشند ، اما چه میزان از مزایا با هزینه های معمولی استفاده از خط لوله برای بیش از حداقل حجم مقایسه می شود؟ اکنون شانس ده ها دریل شیل را که به دلیل بحران در می آیند ، اضافه کنید و حتی قادر به پرداخت این چند میلیون دلار جریمه نیستید ، و آینده بسیار تاریک به نظر می رسد.
همچنین در rt.com
تحلیلگر بازار انرژی به Boom Bust می گوید ، پایان یافتن رسوب آمریكا از آنجایی كه می دانیم احتمالاً اجتناب ناپذیر استشرکت آرگوس در ماه گذشته گزارش داد که از آغاز سال ، شرکت های خط لوله پروژه های توسعه ظرفیت را معادل ظرفیت 1.4 میلیون بشکه در روز به تأخیر انداختند. به لطف قراردادهای طولانی مدت ، برخی از پروژه های گسترش ظرفیت هنوز در دست کار هستند ، و انتظار می رود که در برنامه به جریان بیایند ، اما تأخیرها نشانه خوبی نیست.

خبر مرتبط  ممکن است در کوتاه مدت انتخابات دموکراتیک برای بازار سهام خوب باشد ، اما "دلار می خواهد کشته شود" - پیتر شیف

فایننشال تایمز در اواخر ماه مه گزارش داد ، بزرگترین تولید کنندگان مستقل شیل ایالات متحده از تلفات خالص خالص 26 میلیارد دلار برای سه ماهه اول سال خبر دادند. و این حتی بدترین سه ماهه سال جاری نبود ، زیرا قفل های قفل شده در اروپای غربی و ایالات متحده فقط در Q1 آغاز شد اما اثرات آنها فقط در سه ماهه جاری کاملاً احساس شد.

براساس داده های Ristad Energy ، علاوه بر ضررها ، این تولیدكنندگان برتر مستقل نیز بیش از 38 میلیارد دلار از نوشیدنی های تلفیقی را در سه ماهه اول متحمل شده اند. هفده شرکت شیل از ابتدای سال تاکنون ورشکستگی کرده اند. انتظار می رود موارد بیشتری دنبال شود. و سالها طول خواهد کشید تا تولید دوباره به سطوح قبل از بحران برسد ، اگر این اتفاق بیفتد. به نظر می رسد که شرکت های میان رده ضرر زیادی را از دست می دهند و فقط چند ماه پیش ، نفت زیادی برای برداشت از شبکه خط لوله وجود داشت.

بیشتر بخوانیدتنها جداشدگان و ممکن افزایش شیل آمریکا: چه چیزی می تواند بازار نفت پس از اوپک + معامله تهدید شده

طبق اطلاعات اداره اطلاعات انرژی ، تولید نفت نسبت به سال گذشته از 5 ژوئن 1.2 میلیون بشکه در روز کاهش یافته است. قیمت ها پایین تر از بسیاری از تولید کنندگان برای شروع مجدد حفاری ادامه دارند. و با این حال برخی در حال بازگشایی چاه های بسته شده حتی با این قیمت های پایین هستند. این حرکت احتمالاً باعث کند شدن روند بهبود قیمت آرزو می شود که به بیشتر کمک می کند تا روی پای خود بازگردند.

حفاری جدید بسیار کمی معادل 35 دلار در هر بشکه معنی می دهد. به طور متوسط ​​از سطح حوضه ، پرمین تنها منطقه ای است که می تواند در آن سطح قیمت داشته باشد. برای دیدن بهبود معنی دار در فعالیت های حفاری و تکمیل ، باید قیمت های شمال 45 دلار در هر بشکه را مشاهده کنیم. “ Beeker وود مک گفت.

خبر مرتبط  عربستان سعودی بازار خود را برای صادرات بیشتر روسیه باز می کند - RT Business News

این بدان معنی است که اپراتورهای میان دوره ای باید منتظر بمانند تا اوضاع دوباره به حالت عادی بازگردد. اما برخی از آنها منتظر نیستند. برخی برای زنده ماندن اقدام به تنوع سازی می کنند.

Enbridge کانادا ، یکی از بزرگترین اپراتورهای خط لوله در آمریکای شمالی ، به دنبال گسترش نفت و گاز طبیعی و همچنین پروژه های انرژی تجدیدپذیر است.

“ما فکر می کنیم که داشتن یک رویکرد متنوع ، داشتن یک رویکرد تدریجی برای انتقال از طریق گاز طبیعی و تجدیدپذیر حس بسیار زیادی می کند.” مدیر اجرایی شرکت ال موناکو در اوایل ماه جاری گفت.

در این میان ، Enbridge یک استثنا در صنعت است ، اما ممکن است مدت طولانی استثنا نباشد. بحران نفت بی سابقه و کاملاً غیر منتظره بود. اما وقتی این اتفاق افتاد ، چه تضمینی وجود دارد که دوباره اتفاق نیفتد؟

درست مانند دریل های شیل پس از بحران 2014 انعطاف پذیر تر و زنده ماندن با قیمت های پایین تر تولید ، بنابراین شرکت های میان دوره ای نیز باید یاد بگیرند که بعد از این بحران انعطاف پذیر تر باشند. و آنها ممکن است برای تنوع بخشیدن به تجارت اصلی خود ، کار خوبی انجام دهند. Big Oil این کار را انجام می دهد و فوراً این کار را انجام می دهد. شاید آنها روی چیزی باشند که بتواند برای بقیه صنعت نیز کار کند.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com