آیا امارات متحده عربی از اوپک خارج می شود؟ – اخبار کسب و کار RT

با این حال یکی دیگر از اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) علیه این کارتل صحبت کرده و گزارش شده است که جوانب مثبت و منفی ادامه عضویت را ارزیابی می کند.

اوپک تحت شرایط همه گیر و پس از آن از دست دادن تقاضای نفت بسیار رنج برده است و اکنون اعضای این کشور می توانند به طور قابل توجهی چالش برانگیزتر شوند زیرا اعضای عضو موافق ماندن با این گروه در برابر اجرای وظیفه و دردناک جلوگیری از تولید هستند. و گفته می شود امارات متحده عربی همین کار را می کند. در همین حال ، قیمت های نفت واقعاً نتوانسته اند تا حدی که اکثر اعضای اوپک به آن نیاز دارند ، بازگردند و این مخمصه ای را که بیشتر اعضای اوپک در آن قرار دارند ، تشدید می کند.

اکثر اعضای اوپک بودجه ای دارند که به میزان زیادی به درآمد نفت وابسته است – درآمد نفتی که با کاهش قیمت نفت کاهش یافته است و سپس دوباره با کاهش تولید مورد نیاز در تلاش برای برقراری تعادل در بازار عرضه بیش از حد و نگه داشتن قیمت ها در سطوح قابل قبول. و اگرچه اوپک بیشتر هدف خود را انکار می کند ، اما در آنجا تمایز چندانی وجود ندارد.

خبر مرتبط  کاهش قیمت بازار سهام ایالات متحده با کاهش قیمت نفت در آمریکا - RT Business News

روز جمعه شایعاتی مبنی بر اینکه امارات متحده عربی در حال بررسی نکات مثبت و منفی عضویت در اوپک است ، ظاهر شد.

به گزارش انرژی اینتل ، در حالی که به طور رسمی تصمیمی را اعلام نکرده و یا حتی رسماً اعلام کرده است که قصد دارد از این گروه خارج شود ، گفته می شود که امارات متحده عربی در مورد همکاری اوپک در داخل بحث می کند.
همچنین در rt.com
لیبی یک میلیون بشکه نفت به بازار عرضه شده در حال حاضر بیش از حد عرضه می کنداولین نشانه ای که از این عقیده حمایت می کند که ممکن است امارات متحده عربی از عضویت آن ناراضی باشد ، امارات متحده عربی روز سه شنبه هنگامی که امارات متحده عربی به این گروه پیشنهاد داد که همه اعضا ابتدا باید سهمیه تولید موجود خود را حتی قبل از در نظر گرفتن تمدید این کاهش ها ، رعایت کنند ، انرژی اینتل.

اما موارد بیشتری وجود دارد انرژی اینتل گفت: مقامات امارات متحده عربی ، که به طور خصوصی صحبت کرده اند ، همچنین این سوال را مطرح می کنند که آیا عضویت در اوپک به نفع بلند مدت این کشور است یا خیر ، با توجه به چشم انداز ترش برای تقاضای نفت و نیاز آنها به درآمدزایی از منابع نفتی برای جلوگیری از دارایی های مبهم ، .

خبر مرتبط  علی بابا با همکاری سازنده دارو Sinovac برای ایجاد بستری برای تلقیح واکسن کرونا ویروس - RT Business News

برخی در امارات متحده عربی نیز مانند روسیه معتقدند که کاهش تولید اوپک به اندازه کافی قیمت نفت را افزایش می دهد تا شیل آمریکا – رقیبی سرسخت و انعطاف پذیر را تشویق کند. این ایده همچنین در پشت سقوط آخرین معامله اوپک در ماه مارس بود که روسیه و عربستان سعودی پس از آنکه روسیه با کاهش بیشتر از سوار شدن در قرارداد خودداری کرد ، بازار را با نفت غرق کردند.

البته این ملاحظات خصوصی صرفاً می تواند نشانگر این باشد که امارات متحده عربی برای توافق بهتر اوپک در مورد کاهش تولید در حال شوخی است.

اما این اتحاد به وضوح شکننده است و دلیل آن سقوط توافق در اوایل سال جاری است. اگر امارات متحده عربی می توانست صفوف خود را بشکند ، مطمئناً دیگران نیز پیروی خواهند کرد.
همچنین در rt.com
کاهش تولید نفت اوپک + می تواند افزایش یابد – پوتیندر حال حاضر ، اوپک بیشتر توسط کار روسیه و عربستان سعودی در کنار هم است. اما این نیز مربوط به گذشته است. عربستان سعودی پس از حمل بیش از یک سال آب خود با کاهش تولید بیشتر ، برای عدم رعایت انطباق این گروه با سطوح قابل قبول ، با اعضای غیرقابل قبول شکایت دارد.

خبر مرتبط  چین در رقابت پس از Covid برای سلطه اقتصادی جهانی - Max Keizer - RT Business News

عربستان سعودی اعلام کرده است که دیگر این وظیفه را برای این گروه انجام نخواهد داد و به موضع قاطعانه تری دست یافته است که هر یک از اعضای اوپک را در کاهش تولید خود متوقف می کند و قول داده است که تولید خود را بیشتر مهار نکند تا کسانی (عراق) را شکست دهد. برای رسیدن به تقاضای کاهش تولید آنها.

این تحولات س questionsالات نگران کننده ای را درباره شکننده بودن اتحاد + اوپک به وجود می آورد. جلسه فنی بدون توافق در مورد دوره ای که برای جلسه کامل در تاریخ 30 نوامبر و 1 دسامبر توصیه می شود به پایان رسید. این اولین نشانه دشوار بودن نشست آینده است که وظیفه تعیین اهداف تولید را برای سال 2021 دارد.

اگر مارس نشانه ای باشد ، سقوط این معامله می تواند به معنای این باشد که جهان دوباره پر از نفت خواهد شد ، هر یک از اعضای اوپک + سعی در بازپس گیری هر سهم بازار از دست داده در طی توافق دقیق کاهش تولید دارند.

توسط جولیان گیگر برای Oilprice.com