آیا آیفون SE 2020 ارزش 399 دلار قیمت آن را دارد؟ – اخبار تجاری RT

با قیمت اولیه 399 دلار ، آیفون SE جدید از نظر کیفی برای یک محصول اپل کاملاً مشخص نیست. اما آیا “قیمت پایین” آن به قیمت تخیل می آید و آیا اندیشه تقریباً همین مقدار را کمتر ارائه می دهد؟

طرفداران اپل در زمان خاموش کردن ، با انتشار نسخه آیفون نسل دوم آیفون SE ، معروف به SE 2020 ، مورد تحسین بسیاری قرار گرفتند. این نسخه دوم وقتی که نسل اول ظاهر شد کاملاً ضربه خوبی برای پسران کوپرتینو بود. چهار سال پیش.

آخرین مدل جایگزین آیفون 8 است که در تاریخ 15 آوریل قطع شد. با نمایشگر 4.7 اینچی ، طراحی SE 2020 با آیفون 8 که ادامه آیفون 6 بود ، سازگار نیست ، و راه را برای کمی خسته کننده تر هموار می کند. نگاه کن

https://www.youtube.com/watch؟v=SQIbeAk-bFA

این گوشی جدید حتی می تواند دکمه هوم را با لمس ID بازگرداند ، که با انتشار آیفون X در سال 2017 ناقص در نظر گرفته شد و دکمه دور علائم تجاری برای نسخه ای لمسی و لمسی جایگزین شد.

خبر مرتبط  جدیدترین میدان جنگ در جنگ گاز اروپا - RT Business News

احتمالاً کاربران اپل سریعاً ابراز نارضایتی خود را از حذف این بخش اصلی آیفون ابراز کرده اند ، اما به زودی حذف آن به عنوان روشی ظریف تر و یکپارچه تر برای حرکت در تلفن مورد توجه قرار گرفت. آنقدر که مطبوعات فناوری سریع حدس زدند که نمادین است “دکمه خانه بر نمی گردد.”

داشتن یک طراحی زیبا و فرسوده که شامل بازگشت به قسمت های ابتدایی طراحی قبلی است ، آیا این مسئله می تواند ارتباطی با ارائه اپل به SE SE جدید به عنوان قیمت نسبتاً پایین داشته باشد؟ گفت ، دقیقاً چقدر ارزان قیمت آیفون جدید ، جای سوال دارد. هنگامی که آیفون 8 در سال 2017 با قیمت اولیه چشمگیر و با ارزش 699 دلار به بازار عرضه شد ، این گوشی لقب گرفت “تنظیم نوار جدید” در هزینه های یک گوشی اصلی.

خبر مرتبط  هواوی چین با تقویت سرمایه گذاری در روسیه به سرکوب آمریکا پاسخ می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
فرانسه با رکورد 1.1 میلیارد یورویی جریمه اعمال انحصارى به اپل برخورد کردتقریباً سه سال بعد ، ظاهرا تقریباً سه سال بعد ، موج جدیدی را برای افزایش قیمت آیفون ها به ارمغان می آورد ، با وجود داشتن شاسی کاملاً یکسان ، آخرین محصول اپل 300 دلار ارزان تر از آیفون 8 است.

هدر رفتن هزینه باعث انتقاد شده است که آخرین دستگاه اپل نشان می دهد که آیفون های دیگر چقدر گران هستند.

اعطا می شود ، SE 2020 به طور قابل توجهی ارزان تر از خواهر و برادرهای گران قیمت خود است ، اما Androids هستند که از نظر ظاهری ، ویژگی ها و هزینه های آنچه اکنون به عنوان اپل در گردش است رقیب هستند. “ارزانترین تلفن در همه زمان ها”

به عنوان مثال ، پیکسل 3a که صفحه 5.6 اینچی آن از صفحه SE 2020 بزرگتر است ، دارای گواهینامه دوربین مشابه است و با قیمت مناسب تر 299 دلار قیمت دارد.

خبر مرتبط  عربستان سعودی از آموختن دو جنگ نفتی FAILED خودداری می کند - RT Business News

حکم؟ برای اپل ، SE 2020 دارای برچسب قیمت قابل توجهی پایین تر است. اما ارائه کمی به لحاظ نوآوری در طراحی و حتی رکود به ویژگی های “defunct” سابق ، تنها زمان خواهد گفت که آیا آیفون جدید ارزش واقعی برای پول را ارائه می دهد یا خیر.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید