آمریکا در حال تبدیل شدن به یک جمهوری موز دیگر – Max Keizer – RT Business News

در این قسمت از گزارش کایزر ، مکس و استیسی به یاد دیوید گرابر ، نویسنده کتاب “بدهی: 5000 سال اول” ، به انباشت بدهی در ایالات متحده می پردازند.

ماکس همچنین با Otavio ‘Tavi’ Costa ، مدیر نمونه کارها در Crescat Capital ، در مورد فرسودگی اعتبار از جمله موارد دیگر صحبت می کند.

آنها خاطرنشان كردند كه فدرال رزرو آمریكا و سایر بانكهای اصلی مركزی مشكلی در سررسید بدهی دارند كه باید یا منقضی شوند و انقباض را تجربه كنند و یا مجبورند مقداری پول بیشتری چاپ كنند و برای جلوگیری از انقباض ، آن را برای خود بخرند. اما این یک طرح غول پیکر Ponzi به نظر می رسد.

خبر مرتبط  آلمان خواهان عوارض جاده ای پتو در طی هشت سال در همه بزرگراه های اروپا است - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=0hWGHAEZLKc

“بنابراین ، ما می دانیم که تصمیم این بانکداران چاپ بیشتر و درآمدزایی از بدهی خود خواهد بود.” می گوید ماکس. وی اضافه می کند که تسهیل کمی اصطلاح اشتباهی است زیرا نشان می دهد که این یک اقدام موقتی است. “اما ما اکنون می دانیم که این یک اقدام دائمی است ، درآمدزایی از بدهی است ، که باز هم از ویژگی های” جمهوری موز “است. این همان کاری است که امریکا برای انتقاد از کشورهای آمریکای جنوبی انجام می داد.”

به گفته مکس ، “پس گرفتن بدهی خود – این جمهوری موز است. و اکنون اینجا آمریکا و سایر بانک های مرکزی هستند که دقیقاً همان کار را انجام می دهند. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید