آمریکایی ها تریلیون دلار پول نقد جمع کردند در میان همه گیری و عدم اطمینان انتخابات ریاست جمهوری – مورگان استنلی – RT Business News

تحقیقات جدید بانک سرمایه گذاری مورگان استنلی نشان داد که مصرف کنندگان آمریکایی بیش از هر زمان دیگری پس انداز کرده اند ، از سال آوریل تا ژوئیه پس انداز رکورددار 12.5 تریلیون دلار.

این ذخیره سازی در شرایط عدم اطمینان اقتصادی در اواخر سال جاری صورت می گیرد ، با توجه به موج جدید احتمالی Covid-19 و پس از انتخابات ریاست جمهوری نوامبر. به گفته مدیر عامل بانک و اقتصاددان ارشد آمریکایی ، الن زنتنر ، این مبلغ معادل 13.5 ماه از 600 دلار در هفته مزایای بیمه بیکاری مکمل است که در 31 ژوئیه پایان یافت.

خبر مرتبط  ما در حال انتقال از قرن آمریکایی به یک قرن چینی هستیم - Max Keizer - RT Business News

Zentner ، به نقل از Yahoo Finance ، گفت: پس انداز در سراسر طیف درآمد افزایش یافته است. این برخلاف سناریوی معمول پول جمع آوری پول توسط خانوارهای ثروتمند در دوران سخت اقتصادی است در حالی که خانوارهای کم درآمد مجبور هستند به دلیل از دست دادن شغل با شدت بیشتری هزینه کنند.

به گفته وزارت بازرگانی ، فروش خرده فروشی در ماه آگوست 0.6 درصد افزایش یافت و اندکی پیش بینی رشد 0.7 درصدی را از دست داد. با 0.6 درصد ، نرخ رشد در خرده فروشی ماه گذشته از سرعت اصلاح شده نزولی 0.9 درصدی در جولای سرد شد – پیش از این رشد 1.2 درصدی برای جولای گزارش شده بود.

خبر مرتبط  نقدی برای Clunkers 2.0؟ تحلیلگران به Boom Bust می گویند: صنعت خودرو به انگیزه برای کمک به بهبود نیاز دارد - RT Business News
همچنین در rt.com
ویروس کرونا ویروس آمریکایی ها را مجبور به کاری غیرقابل شنیده می کند: پس انداز کنید!چندین خرده فروش عمده آمریکایی در مورد کاهش فروش در این ماه هشدار داده اند ، کارشناسان هشدار می دهند که چه وقت این خانوارهایی که پس انداز می کنند در واقع شروع به مصرف این پول می کنند.

“ما در اقتصاد دو معدن زمین داریم ، مانند از دست دادن مکمل بیمه بیکاری 600 دلار ، و کمبود کمک به دولت های محلی و ایالتی ،” دکتر دانیل باخمن ، پیشگو ارشد اقتصادی Deloitte Insights ، هشدار داد. “بنابراین ، ما سه ماهه چهارم منفی برای تولید ناخالص داخلی داریم. بدترین حالت این است که بازدید می کند ، همراه با خیر [Covid-19] واکسن ، و هزینه های مصرف کننده واقعاً شروع به کاهش می کند ، زیرا مردم نگرانی طولانی مدت دارند. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  مرگ نفت ایالات متحده - RT Business News