آمریکایی های بیکار به لطف مزایای Covid-19 بیشتر از زمانی که شغل داشتند ، هزینه می کنند – JPMorgan – RT Business News

تحقیقات اخیر نشان می دهد که کمک های مالی اضافی به کسانی که شغل خود را از دست داده اند در میان شیوع تاج ویروس باعث افزایش هزینه ها شده است ، در حالی که آمریکایی ها بیشتر از زمان کار خود را خریداری کردند.

شهروندان آمریكایی علاوه بر مزایای منظم بیكاری ، تحت قانون CARES – می توانند علاوه بر مزایای منظم بیكاری خود ، تا پایان ماه ژوئیه مبلغ 600 دلار اضافی نیز دریافت كنند ، طبق قانون CARES – قانون امداد فدرال با هدف كمك به خانوارها برای مشكلات اقتصادی آب و هوایی در طول همه گیری.

معلوم است که این مکمل نه تنها به افراد بیکار کمک کرده است که در کنار هم بمانند بلکه به آنها امکان افزایش هزینه را نیز داده اند. پس از تجزیه و تحلیل معاملات 61000 خانوار که از مارس و مه دریافت مزایای بیکاری کردند ، تحلیلگران مؤسسه JPMorgan Chase به این نتیجه رسیدند که خانوارها 10 درصد بیشتر از آنچه قبل از همهگیری انجام داده اند ، خرج می کنند.

خبر مرتبط  هشدار بانک جهانی هشدار داد: بیماری همه گیر کروناویروس ممکن است 60 میلیون نفر را در فقر شدید قرار دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
Coronavirus برای اقتصاد جهانی 400 میلیون شغل تمام وقت – آژانس کار سازمان ملل متحد هزینه کردمحققان خاطرنشان كردند كه چنين رفتار مصرف كننده با آنچه كه در دوره ركود عمومي مشاهده مي شود متفاوت است. کسانی که پرداخت های بیکاری دارند معمولاً هزینه های هفت درصد را کاهش می دهند ، زیرا معمولاً جبران خسارت بیکاری فقط بخش کمی از درآمد قبلی شخص را در بر می گیرد.

خبر مرتبط  یوان جراحی یکی از بهترین ارزهای جهان در سال جاری است - RT Business News

با این حال ، کمک های اضافی تحت برنامه در پایان ماه منقضی می شود ، و بنابراین مزایا برای بیش از 30 میلیون آمریکایی کاهش می یابد. این تحقیق هشدار می دهد ، علاوه بر این که ضربه بزرگی به خانوارها وارد کرده است ، این ممکن است خطر بزرگی برای کل اقتصاد ایالات متحده باشد زیرا فعالیت مصرف کننده ممکن است به طرز چشمگیری سقوط کند.

خبر مرتبط  اقتصاد چین پس از انقباض رکورد کورو ویروس رشد می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
Coronavirus آمریکایی ها را وادار به انجام کاری غیرقابل مشاهده می کند: پس انداز کنید!“برآوردهای ما نشان می دهد که انقضاء منجر به کاهش زیاد هزینه ها خواهد شد ، با تأثیرات بالقوه منفی بر خانواده و فعالیتهای کلان اقتصادی ،” تحلیلگران موسسه JPMorgan Chase ، به نقل از رویترز ، گفتند.

طبق گفته وزارت کار آمریكا ، 1.3 میلیون آمریکایی دیگر هفته گذشته بیكاری كرده اند. بیش از 51 میلیون شهروند ایالات متحده از آغاز بحران کرونور ویروس مطالبات بیکاری ارائه کرده اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید