آمریكا و یونایتد 32000 شغل را متوقف می كنند زیرا دولت نمی تواند در مورد كمك های هواپیمایی به توافق برسد – RT Business News

شرکت های هواپیمایی ایالات متحده در حال آماده سازی برای اخراج ده ها هزار کارمند هستند مگر اینکه کمک های اضافی فدرال دریافت کنند. این صنعت در تلاش است تا در شرایط فروپاشی بی سابقه ای در سفرهای هوایی به دلیل بیماری همه گیر Covid زنده بماند.

مدیر عامل شرکت هواپیمایی آمریكا داگ پاركر اواخر روز چهارشنبه گفت كه شركت هواپیمایی پس از عدم موفقیت در تلاش برای گرفتن پول بیشتر فدرال ، چاره ای جز قطع 19000 شغل ندارد. مدیر عامل شرکت هواپیمایی یونایتد ، اسکات کربی ، گفت که تصمیم برای قطع 13000 شغل مشخص شده است “یک روز بسیار ناراحت کننده برای همه ما در اینجا در یونایتد.”

در اوایل روز ، پارکر به سی.ان.ان گفت هنوز امیدوار است که اگر این شرکت هواپیمایی نشانه هایی از استیون منوچین و کنگره و وزیر خزانه داری امكان دستیابی به توافق را داشت ، از كاهش شغل جلوگیری شود.

خبر مرتبط  تجمع طلا در معاملات محرک آمریکا و قفل های Covid در بالاترین سطح 6 هفته ای - RT Business News
همچنین در rt.com
Covid-19 می تواند بیش از 100 میلیون شغل و بیش از 1 تریلیون دلار از صنعت جهانگردی جهانی را از بین ببرد“متاسفانه ، هیچ تضمینی وجود ندارد که هر یک از این تلاش ها به نتیجه برسد ،” پارکر در یادداشتی برای کارمندان نوشت. هر چند پارکر و کربی پیشنهاد کردند که اگر معامله ای در روزهای آینده انجام شود ، می توانند مسیر خود را تغییر دهند و به سرعت کارمندان خود را استخدام کنند. “ما از رهبران منتخب خود می خواهیم که به سازش برسند ، اکنون معامله ای انجام دهند و مشاغل را پس انداز کنند” کربی برای کارمندان نامه نوشت.

دموکرات های کنگره بسته 2.2 تریلیون دلاری را پیشنهاد داده اند که شامل 25 میلیارد دلار کمک برای خطوط هوایی کشور است. با این حال ، مانچین احتمال ارائه یک لایحه مستقل را که فقط کمک های هواپیمایی را ارائه می دهد ، رد کرده و می گوید: “من امیدوارم که بتوانیم به تفاهم برسیم و اگر چنین کنیم ، … شرکت های هواپیمایی اقدامات خود را به تعویق می اندازند.”

علاوه بر از دست دادن شغل در آمریکا و یونایتد ، به حدود 17000 کارمند دیگر در سراسر صنعت هواپیمایی ایالات متحده اطلاع داده شده است که نقش آنها در معرض خطر است. مارک میدوز ، رئیس ستاد کاخ سفید در اوایل ماه جاری گفت که حدود 50،000 شغل در معرض خطر است.

خبر مرتبط  جوزف صفرا ، ثروتمندترین بانکدار جهان در 82 سالگی در برزیل درگذشت - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
ایرباس در مورد “بحران شدید” در تاریخ شرکت ، نسبت به تخریب های گسترده هشدار می دهداین اخراج ها بر اساس کارمندانی که داوطلبانه ترک کرده اند یا مرخصی موقت گرفته اند ، به از دست دادن شغل اضافه می شود که در حال حاضر بالغ بر 150،000 نفر در چهار شرکت بزرگ حمل و نقل کشور است. هفت شرکت هواپیمایی آمریکایی از جمله آمریکایی و یونایتد در حال آماده شدن برای پذیرش دور دیگری از وام ها هستند که در اوایل سال جاری نیز تصویب شد. با این حال ، این کمک منعی برای قطع مشاغل ندارد.

خبر مرتبط  پروژه نیروگاه هسته ای شناور تنها در جهان در روسیه به طور کامل عملیاتی می شود (عکس ، VIDEO) - RT Business News

هر شرکت هواپیمایی آمریکایی در نیمه اول امسال ضرر کرده است ، با خطوط هوایی آمریكا 5 میلیارد دلار و یونایتد 3.3 میلیارد دلار كاهش داشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید