آمازون در 2 ایالت آمریكا به دلیل رفتار ناعادلانه با فروشندگان شخص ثالث تحت تحقیقات – گزارش – RT Business News

براساس گزارش رسانه ها ، یکی از با ارزش ترین شرکت های فناوری آمریکایی ، آمازون ، در هر دو کالیفرنیا و واشنگتن با بررسی روبرو است ، زیرا طبق گزارش های رسانه ها ، محققان ایالتی به دنبال شیوه های تجاری آن هستند.

وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز با استناد به منابع نوشتند ، این تحقیقات حداقل تا حدودی شامل سوء رفتار آمازون با فروشندگان در بازار آنلاین خود است ، که این شرکت همچنین از آن برای تبلیغ محصولات دارای برچسب خصوصی استفاده می کند.

در یکی از گزارشها آمده است که کالیفرنیا در مورد فروش محصولات داخلی آمازون در رقابت با اشخاص ثالث سؤال کرده است. بنا بر گزارش ها ، بازرسان در حال بررسی اینكه آیا این شرکت از داده های فروشندگان استفاده می كند یا خیر “برای اطلاع از چه کالاهایی می فروشد.”
همچنین در rt.com
“اگر آمریكا اقتصاد واقعی باشد ، آمازون تقریباً بزرگ نخواهد بود” – پیتر شیف به تماس الون ماسك برای تجزیه انحصارها پاسخ می دهدخبر مرتبط  ونزوئلا از بانک انگلیس به دلیل امتناع از بازگشت طلا این کشور در میان بحران کورو ویروس شکایت کرد - اخبار تجاری RT

در همین حال ، واشنگتن در حال تحقیق است که آیا آمازون می تواند فروشندگان شخص ثالث را برای فروش محصولات خود در سایر سیستم عامل های آنلاین دشوارتر کند.

در حالی که گفته می شود هر دو سؤال در مراحل اولیه است ، این اولین بار نیست که Behemoth فناوری ایالات متحده در داخل و خارج از کشور با موشکافی روبرو شده است. اگرچه شرکت جف بزوس یکی از برندگان بزرگ در طول بیماری کرونوی ویروس بود و با قضاوت درآمدی در سه ماهه اول خود ، کارمندان آمازون از شرایط نامساعد کار شکایت کرده اند و حتی گفته می شود که این شرکت را به دلیل قرار گرفتن در معرض Covid-19 شکایت کرده است. خرده فروش نتوانست تمام اقدامات پیشگیرانه لازم را انجام دهد.

خبر مرتبط  ذخایر طلا و ارز روسیه در یک هفته 1 میلیارد دلار افزایش می یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
فدرال رزرو ایالات متحده آمریکا چاپ پول برای معدودی از افراد معادل صدها میلیون نفر را با دستمزد معیشت زندگی می کند – گزارش Keizer RTخبرهای تحقیق در دو ایالت آمریكا در حالی صورت می گیرد كه اتحادیه اروپا قرار است علیه آمازون اتهامات ضد انحصاری را نسبت به استفاده از داده های فروش شخص ثالث علیه خود صادر كند. به گفته وال استریت ژورنال ، این اتهامات ، که به زودی می تواند هفته آینده به طور رسمی ارائه شود ، بخشی از تحقیقات طولانی برای برخورد ناعادلانه احتمالی فروشندگان بر روی سکوی خود است.

خبر مرتبط  یوان دیجیتال چین می تواند جایگزین بیت کوین شود و به هژمونی دلار آمریکا پایان دهد - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید