آمازون بعد از عصبانیت آنلاین مشغول حذف لجن نژادی از بازار خود – RT Business News

در حالی که شهرهای آمریکا با آشوب و کشته شدن جورج فلوید روبرو شده اند ، ظاهراً کسی تصمیم گرفته است تا تنش های نژادی را به صورت آنلاین جابجا کند ، و برخی از تصاویر این محصول را با پرچم هایی با سوء استفاده نژادپرستانه در وب سایت آمازون انگلستان جایگزین کند.

کاربران در تلاش برای جستجوی گوشهای محبوب اپل ، متوجه شدند که مشکلی در بستر خرید آنلاین وجود ندارد. با تایپ کردن “Airpods” در آمازون ، دریافتند که تصاویر برخی از محصولات حاوی پیام های نژادپرستانه است.

خبر مرتبط  بریتیش ایرویز در جریان بحران کووید 19 - ناوگان کل هواپیماهای بوئینگ 747 جیمبو را هدف قرار داد - اخبار تجاری RT

بسیاری از آنها برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم ها به توییتر رفتند و عصبانیت خود را نسبت به آنچه پیدا کردند ابراز کردند.

با وجود کاربران خواستار اعلامیه آمازون درباره این حادثه ، این شرکت تاکنون هیچ توضیحی رسمی صادر نکرده است. این به رویترز گفت که برخی “بازیگر بد” برای مقابله با تصاویر مورد نظر ، که اکنون حذف می شود ، مقصر بود.

خبر مرتبط  عرضه IPO چینی در مبادلات ایالات متحده تحت ترامپ تسریع شد - گزارش - RT Business News

هنوز مشخص نیست که چگونه بنرها روی وب سایت قرار گرفتند ، اما برخی گمان می کنند که ممکن است نقض امنیتی رخ داده باشد.

این شورش همزمان با ظهور شورش های شدید در چندین شهر بزرگ در سراسر ایالات متحده رخ می دهد. معترضین خواستار عدالت برای مینوتوتان جورج فلوید ، مرد سیاه پوستی مسلح نیستند که در تلاش دستگیری یک افسر سفید پوست در اوایل هفته جاری درگذشت.

خبر مرتبط  چین پس از منع واردات استرالیا ، به دنبال کک زغال سنگ به مغولستان است - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید