آمار و ارقام صنعت به RT – RT Business News گفتند که کمکهای مالی گسترده در ایالات متحده امری اجتناب ناپذیر اما بهبودی که هنوز یک رویای دور از ذهن بوده است

از آنجا که قیمت نفت ایالات متحده دچار فروپاشی تاریخی شد ، خودیان صنعت به RT گفتند که کاهش بی سابقه تقاضا منجر به ورشکستگی و وثیقه خواهد شد ، در حالی که همه گیر کوراو ویروس باعث می شود شانس بهبود بازار باشد.

قیمت نفت West Texas Intermediate (WTI) روز دوشنبه به مرز منفی سقوط کرد ، با ناپدید شدن تقاضا و درخشش در کاهش قیمت عرضه به – 37.63 دلار در هر بشکه ، اولین بار معاملات آتی نفت خام زیر صفر از زمان آغاز بورس کالای تجاری نیویورک (NYMEX) افت کرد. تجارت آنها در سال 1983.

“اگر WTI صفر باشد ، بدان معنی است که دیگر جایی برای ریختن چپ در آمریکا وجود ندارد.” اقتصاددان میخاییل دلیاگین به RT گفت. پیش از آن قیمت برخی از انواع نفت آنقدر پایین بود که پایین بود “ارزان تر برای صرفه جویی در هزینه از هزینه رایگان برای آن صرفه جویی می شود.”
همچنین در rt.com
سقوط بازار نفت آمریكا در نزاع تاریخی با افت منفی رو به رو استسقوط ایالات متحده در قیمت نفت خام برنت تحت تأثیر قیمت اروپا قرار نگرفته است. اوضاع بی سابقه است ، اما تقاضای پایین سنگ به سرعت در حال تبدیل شدن به نوعی “عادی جدید” است.

خبر مرتبط  1٪ ثروتمندتر باعث انتشار بیش از دو برابر CO2 در نیمه فقیرترین بشریت می شود - Oxfam - RT Business News

“قیمت نفت همچنان تحت فشار خواهد بود زیرا تولیدکنندگان با توجه به میزان اختلال در تقاضا که در سراسر جهان دیده ایم ، به سرعت واکنش نشان نداده اند.” اندرو لیپو ، رئیس جمهور لیپو ، روغن یاران با مسئولیت محدود به RT گفت.

در حالی که سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و تولیدکنندگان خارج از بلوک یکشنبه گذشته توافق کردند تولید را با 9.7 میلیون بشکه در روز کاهش دهند ، دیوید ماددن ، تحلیلگر بازار گفت که این بلوک خیلی آهسته است و به اندازه کافی عمیق نکشیده است تا بتواند سقوط را جبران کند. مورد تقاضا. در واقع ، در حالی که 9.7 میلیون بشکه در روز کاهش ده درصدی از عرضه جهان ، تخمین زده می شود که از زمان شیوع تاج Covid-19 تقاضا در سراسر جهان 30 درصد کاهش یافته است.

به این ترتیب ، شرکتهایی که هنوز نفت استخراج می کنند به زودی جایی برای بارگیری مجدد آن نخواهند داشت. “تأسیسات ذخیره نفت ، نه فقط در ایالات متحده ، بلکه در سایر نقاط جهان ، طی شش هفته آینده پر می شوند.” او گفت، “و وقتی چنین اتفاقی بیفتد ، تولید کنندگان مجبور خواهند شد تولید را متوقف کنند ، زیرا جایی برای استفاده از روغن آنها وجود ندارد.”
همچنین در rt.com
جهان به عنوان “تغییر پارادایم” روی نفت به عنوان هراس ناشی از فروش WTI به پایین ترین سطح تاریخ می رود – Max Keizer RTخبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده به 14.7 درصد افزایش می یابد و 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل از دست داده اند - RT Business News

شركت هاي نفتي شيل آمريكايي – كه به قيمت حدود 40 دلار در هر بشكه براي سودآوري وابسته هستند – در حال حاضر به رنگ قرمزي در حال اجرا هستند. دولت آمریكا قبلاً بسته تحریكی 2.2 تریلیون دلاری تاریخی را امضا كرده است ، در حالی كه فدرال رزرو نرخ های خود را به صفر رسانده است. در مقابل این پیش زمینه ، مادن به RT گفت كه صنعت شیل كودك زنده خواهد ماند ، اما تنها با كمك دولت ، حتی با دولت ممكن است به این بنگاهها بپردازد كه دیگر روغن لازم را صادر نكنند.

“در حدود شش ماه ، رای دهندگان ایالات متحده برای انتخاب رئیس جمهور بعدی به صندوق های رای می روند.” او توضیح داد. رئیس جمهور ترامپ می خواهد در این شغل بماند ، بنابراین آخرین چیزی که او می خواهد ببیند افزایش بیکاری در کشورهای نفت خیز مانند تگزاس و غیره است. این به نفع اوست که صنعت نفت را زنده نگه داریم. ”
همچنین در rt.com
وزیر امور خارجه ژاپن – اقتصاد جهانی از زمان جنگ جهانی دوم با شدیدترین بحران مواجه استخبر مرتبط  ذخایر عربستان سعودی در حالی که پادشاهی با مبارزات همه گیر و Covid-19 در بازار روبرو می شود ، سقوط می کند - RT Business News

در کوتاه مدت ، ضررهای سنگین یادبود روز دوشنبه حتی در طی چند روز از بین خواهد رفت. قرارداد خام می در روز سه شنبه منقضی می شود ، به این معنی که معامله گران با ترس از پیوستن به یک کالای بی ارزش عجله کرده اند که مواضع خود را بفروشند. آینده های ژوئن و ژوئیه همانطور که می ممکن است پایان ندهد ، و ماددن گفت: “برخی از ثبات و برخی از نرمال بودن” باید در هفته آینده به بازار برگردد.

با این حال ، بهبودی کامل ممکن است بسیار دور از ذهن باشد. با وجود مسافرت های هوایی غیرقابل استفاده ، تعطیل صنعت و جاده های سراسر جهان بدون ترافیک ، یک تقاضای زیاد است “وابسته به این است که کشورها به سرعت چگونه اقتصاد خود را بازگشایی می کنند ، و مصرف کننده چقدر راحت است که خانه خود را ترک کند.” لیپو گفت.

“ما روغن گران قیمت 60 دلار به ازاء هر بشکه را نخواهیم دید – مطمئناً ، نه امسال ،” دللاژ نتیجه گرفت. “و به احتمال زیاد ، ما حتی آن را با 40 دلار نمی بینیم.”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید