آلمان ممکن است صندوق ویژه ای برای جلوگیری از Nord Stream 2 روسیه در برابر تحریم های گسترده ایالات متحده ایجاد کند – RT Business News

ایالت مکلنبورگ-فورپومرن آلمان ممکن است طرحی برای تسهیل تکمیل خط لوله Nord Stream 2 روسیه در میان تلاش های آمریکا برای غرق شدن پروژه گاز 11 میلیارد دلاری در دریای بالتیک داشته باشد.

دولت منطقه پیشنهاد راه اندازی ویژه ای را ارائه داد “بنیاد حفاظت از آب و هوا و محیط زیست.” روز چهارشنبه در بیانیه ای ، این سازمان گفت كه هدف این سازمان انجام پروژه های زیست محیطی است زیرا ملت در تلاش است تا زغال سنگ را از بین ببرد ، افزود كه همچنین “مشارکت” تا نهایی شدن پروژه Nord Stream 2.

اعتقاد بر این است که این صندوق می تواند به شرکت های درگیر در Nord Stream 2 در تهیه و ذخیره تجهیزات و مواد مورد نیاز برای ساخت خط لوله کمک کند. بنابراین می تواند شرکت ها را از اقدامات تنبیهی تهدید شده توسط واشنگتن محافظت کند زیرا مستقیماً با پروژه انرژی مرتبط نیستند.

خبر مرتبط  UBS به سرمایه گذاران توصیه می کند پول را به عنوان طلا در مقابل عدم اطمینان اقتصادی در طلا قرار دهند - RT Business News
همچنین در rt.com
شرکت نروژی با تهدید به تحریم های آمریکا به Nord Stream 2 پشت می کندایالت شمال شرقی آلمان در ساحل دریای بالتیک واقع شده و محل فرود خط لوله زیر آب است که از روسیه امتداد دارد. پیش بینی می شود این پروژه سالانه ظرفیت 55 میلیارد متر مکعبی خط لوله Nord Stream 1 را دو برابر کند.

بیانیه افزود ، دو بنیاد مشابه قبلاً برای Nord Stream ایجاد شده بود و خاطرنشان كرد كه از آن زمان نهادها از پروژه های زیست محیطی در دریای بالتیك حمایت می كنند.

خبر مرتبط  آرژانتین به دنبال گسترش روابط اقتصادی با روسیه است - RT Business News
همچنین در rt.com
معاون نخست وزیر روسیه می گوید خط لوله گاز Nord Stream 2 بدون در نظر گرفتن لابی و تحریم های آمریکا با حمایت اتحادیه اروپا پیش می روداین بنیاد هنوز مجوز تصویب از پارلمان ایالت را ندارد که قرار است تصمیم در مورد موضوع را روز پنجشنبه اعلام کند. در صورت توافق ، این منطقه حدود 200،000 یورو پول عمومی به صندوق منتقل خواهد کرد. شرکت تابعه شرکت بزرگ گازپروم روسیه ، Nord Stream 2 AG ، که مسئول اجرای این پروژه است ، متعهد شد که 20 میلیون یورو به بنیاد کمک کند و کمک های مالی بیشتری پس از بهره برداری از خط لوله انجام دهد.

خبر مرتبط  پکن علی رغم بحران coronavirus ، نقش خود را در معامله تجاری با ایالات متحده انجام می دهد - سفیر چین - RT Business News

واشنگتن مدتهاست که تلاش می کند تا پروژه گاز را از خط خارج کند ، در حالی که به طور همزمان می خواهد واردات گاز طبیعی مایع (LNG) خود را به اروپا افزایش دهد. پس از آخرین گسترش اقدامات تنبیهی علیه این پروژه ، یك پیمانكار نروژی ، مسئول مراحل راستی آزمایی ، كار خود را رها كرد. با این وجود ، ساخت خط لوله در حال انجام است و هنوز حدود 150 کیلومتر به آن احتیاج دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید