آلمان ممکن است در واکنش به تحریم های آمریکا علیه خط لوله Nord Stream 2 از واردات گاز آمریکایی مالیات بگیرد – RT Business News

به گفته یک نماینده آلمانی ، برلین باید تعرفه های تنبیهی را برای واردات گاز مایع ایالات متحده (LNG) وضع کند زیرا واشنگتن اهداف خود را با اعمال تحریم ها علیه خط لوله Nord Stream 2 دنبال می کند.

کلاوس ارنست ، رئیس کمیته امور اقتصادی و انرژی پارلمان آلمان گفت که مجازات های شرکت های درگیر در پروژه تأمین گاز به رهبری روسیه غیرقابل قبول است.

“تحریم های جدید ایالات متحده علیه شرکت هایی که در ساخت Nord Stream 2 مشارکت دارند ، نتیجه مورد انتظار را به همراه نخواهد داشت ، اما با وجود این ، آنها غیر قابل قبول هستند” سیاستمدار گفت.

خبر مرتبط  آیا Big Technology پس از اجرایی شدن قانون جدید می تواند از عهده تخلفات ضد انحصاری برآید؟ RT's Boom Bust متوجه می شود - اخبار کسب و کار RT
همچنین در rt.com
یک شرکت اروپایی دیگر فشارهای آمریکا بر پروژه Nord Stream 2 را کاهش می دهد – رسانه هاارنست افزود كه آمریكا حق ندارد فقط منافع اقتصادی بخش گاز آمریكا را ارتقا بخشد و همزمان به اصطلاح متحدان خود را تحقیر كند و آنها را به زیردستان تبدیل كند. رئیس همچنین از دولت فدرال خواست كه سفیر سرپرست آمریكا را احضار كرده و مواضع آمریكا را به طور واضح توضیح دهد.

“همچنین لازم است در مورد واردات گاز از ایالات متحده ، مجازات های مجازاتی تعیین شود” ارنست اظهار داشت ، با ابراز نگرانی عمیق از اینکه رئیس جمهور آینده جو بایدن ایالات متحده را تغییر ندهد “سیاست اقتصادی تهاجمی”

این تماس بلافاصله پس از اعلام محدودیت کاخ سفید علیه شناورگذاشتن فورتونا با پرچم روسیه به دلیل مشارکت در ساخت خط لوله گاز Nord Stream 2 از روسیه به آلمان و اروپای مرکزی صورت گرفت.

خبر مرتبط  اقتصاد جهانی از زمان جنگ جهانی دوم با شدیدترین بحران روبرو است - وزیر امور خارجه ژاپن - RT Business News
همچنین در rt.com
گازپروم به سرمایه گذاران هشدار داد که ممکن است Nord Stream 2 لغو شود زیرا ترامپ از تحریم های بیشتر ایالات متحده در “هدیه تقسیم” خبر داد“اگرچه ما در مورد اقدامات تحریم های آینده توضیحی نمی دهیم ، اما همچنان به تبادل نظر با متحدان و شرکا در مورد موضوعات احتمالی تحریم ادامه خواهیم داد” سخنگوی سفارت آمریکا گفت ، از مقامات آلمانی خواست كه در موضع خود در مورد جریان نورد 2 تجدید نظر كنند.

خبر مرتبط  کتاب Big Oil یکی از بدترین سالهای ثبت شده - اخبار تجاری RT است

این حرکت یک روز قبل از مراسم تحلیف جو بایدن انجام شد. رئیس جمهور منتخب قبلاً با این پروژه مخالفت کرده بود ، اما هنوز مشخص نیست که آیا او از مواضع سختگیرانه رئیس جمهور دونالد ترامپ پیرامون این موضوع پیروی خواهد کرد یا خیر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید