آلمان ممکن است برای جلوگیری از تحریم های آمریکا علیه خط لوله انتقال گاز Nord Stream 2 ، روزنه ای پیدا کرده باشد – گزارش – RT Business News

تابولید بیلد به نقل از منابع ناشناس گزارش داده است كه آلمان ممكن است صندوق ویژه ای برای دور زدن محدودیت های اعمال شده توسط دولت آمریكا بر پروژه خط لوله انتقال گاز Nord Stream 2 ایجاد كند.

این صندوق برای حل مشکلات تغییرات آب و هوایی طراحی شده است و ممکن است این پروژه را به عنوان مهمترین عنصر حفاظت از محیط زیست شناسایی کند. گزارش شده است که این اقدام توسط مقامات محلی در ایالت مکلنبورگ-فورپومرن آلمان در حال بررسی است.




همچنین در rt.com
گزارش بمبشل نشان می دهد که چگونه لابی گران اوکراینی ایالات متحده را در برابر اتحادیه اروپا برای خط لوله جدید جریان شمالی روسیه-آلمان 2 قرار دادند



خبر مرتبط  ترامپ سرزنش فاکس نیوز - RT Business News را در حالی انجام می دهد که سرمایه گذاران سهام فناوری را می فروشند

طبق این گزارش ، دولت ایالتی سازمانی را راه اندازی می کند که محصولات و خدمات آن فقط برای تکمیل ساخت خط لوله Nord Stream 2 استفاده می شود.

این صندوق به شرکتهای آلمانی فرصت ارائه خدمات به طرف روسی را می دهد. از نظر فنی ، شرکت های آلمانی با پروژه Nord Stream 2 به رهبری غول انرژی روسیه گازپروم همکاری نخواهند کرد و بنابراین تحت تحریم های آمریکا قرار نخواهند گرفت.

خبر مرتبط  خرده فروش آنلاین روسی اوزون قصد دارد 750 میلیون دلار فهرست ایالات متحده - گزارش - RT Business News

این خط لوله توسط شرکت تابعه گازپروم Nord Stream 2 AG و با همکاری نزدیک با پنج شرکت بزرگ انرژی اروپایی در حال ساخت است. مسیر گاز که از زیر دریای بالتیک عبور می کند ، قرار است ظرفیت خط لوله موجود 55 میلیارد متر مکعب سالانه را دو برابر کند.




همچنین در rt.com
ساخت خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه برای ماه آینده دوباره راه اندازی می شود



این پروژه با انتقاد شدید واشنگتن روبرو شد که بارها اروپا را به دلیل اعتماد بیش از حد به منابع انرژی روسیه مورد انتقاد قرار داده و روسیه را به انحصار در بازار انرژی اروپا متهم کرد.

خبر مرتبط  سهام علی بابا پس از برخورد چین با انحصارها ، سر می خورد - RT Business News

کاخ سفید در تلاش برای افزایش فروش گاز مایع ایالات متحده به اروپا ، دستورالعمل های ویژه ای را برای قانون حفاظت از امنیت انرژی اروپا (PEESA) صادر کرد ، که به وزارت امور خارجه اجازه می دهد مجازات هر یک از شرکت های همکاری کننده با پروژه انرژی روسیه را تعیین کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید