آلمان مجدداً تعهد خود را به پروژه گاز روسیه علی رغم تهدیدهای ایالات متحده تأیید کرد – RT Business News

برلین قصد ندارد مواضع خود را در مورد خط لوله Nord Stream 2 توسعه یافته از روسیه تغییر دهد زیرا دولت ترامپ فشارهای گسترده ای را علیه این پروژه وارد کرد و سرمایه گذاران را با تحریم ها تهدید کرد.

ما اظهارات وزیر امور خارجه آمریكا را در نظر گرفتیم. موضع دولت آلمان در مورد Nord Stream 2 بارها ابراز شده و بدون تغییر باقی مانده است. “ یک نماینده دولت روز پنجشنبه به TASS گفت.

این بیانیه کمتر از 24 ساعت پس از آن صورت گرفت كه مایك پومپئو ، وزیر امور خارجه آمریكا گفت كه شركتهایی كه در این پروژه شركت می كنند باید باشند “برو بیرون” یا با عواقب روبرو شوید در همین زمان ، وزارت امور خارجه اعلام کرد که راهنمایی های عمومی را برای بخش 232 قانون مخالفان آمریکا علیه تحریم ها (CAATSA) به روز کرده است.

خبر مرتبط  به نظر می رسد که تعداد سهام جدید کروناویروس در بازار سهام آمریکا سقوط کرده است - RT Business News
همچنین در rt.com
“اکنون خارج شوید یا عواقب آن را ریسک کنید”: ایالات متحده سرمایه گذاران پروژه های انرژی روسیه را تهدید می کندحال این قانون ، ابتدا به منظور مجازات کردن مسکو به اتهام طراحی شده است “رفتار بدخیم” ، شامل سرمایه گذاری یا فعالیت های دیگری است که به Nord Stream 2 و رشته دوم خطوط لوله گاز طبیعی TurkStream مربوط می شود. همچنین این امکان را می دهد که تحریم هایی بر روی کشتی های پیپلینگ و ارائه دهندگان خدمات مهندسی مرتبط با شرکت در پروژه های انرژی اعمال شود.

اتحادیه شرقی آلمان اعلام کرد که اتحادیه اروپا چاره ای جز پاسخ دادن به این مسئله ندارد “تلاش برای اخاذی” رئیس انجمن الیور هرمس خاطرنشان کرد: تحریم های احتمالی میلیارد ها سرمایه گذاری اروپایی را در معرض خطر قرار داده و می تواند منجر به افزایش هزینه های انرژی برای مصرف کنندگان اروپایی شود. وی افزود که اتحادیه اروپا برای محافظت از شرکت های محلی به یک مکانیسم مؤثر نیاز دارد.

خبر مرتبط  چین در رقابت پس از Covid برای سلطه اقتصادی جهانی - Max Keizer - RT Business News
همچنین در rt.com
تحریم های ایالات متحده در مورد خط لوله گاز روسیه غیرقانونی و “حمله به حاکمیت اروپا” – عضو بوندستاگ به RTمسکو پیش از این تهدید واشنگتن را به دلیل عدم رقابت ناعادلانه نمونه دیگری از فشار سیاسی آمریکا خوانده بود. به گفته سخنگوی رئیس جمهور پوتین دیمیتری پسکوف ، ایالات متحده به سادگی می خواهد اروپایی ها را وادار کند که بنزین گرانقیمت خود را خریداری کنند. ایالات متحده به طور جدی در حال لابی کردن کشورهای عضو اتحادیه اروپا است تا به جای سوخت آبی روسیه ، به گاز طبیعی مایع (LNG) خود جابجا شود.

خبر مرتبط  خطوط هوایی بریتیش ایرویز با افزایش محدودیت های Covid-19 ، باعث افزایش ضرر در سفر می شود - اخبار تجاری RT

پروژه Nord Stream 2 90 درصد کامل است. پس از راه اندازی آن ، که برای پایان سال برنامه ریزی شده است ، خط لوله زیرآبی سالانه بیش از 55 میلیارد متر مکعب (bcm) گاز طبیعی در اروپا را تأمین می کند ، در بالای 55 bcm سالانه که از طریق Nord Stream 1 تأمین می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید