آلمان خواهان عوارض جاده ای پتو در طی هشت سال در همه بزرگراه های اروپا است – RT Business News

بنابراین ، آلمانی ها می خواهند عوارضی را در بزرگراه ها وارد کنند. نه فقط روی autobahns های بزرگ خود ، به شما توجه کنید. جواب منفی. در سراسر اتحادیه اروپا.

آلمان که ریاست یک ساله اتحادیه اروپا را در اول ژوئیه به عهده گرفت ، پیش نویس گزارش تهیه کرده است که مشخص می کند می خواهد همه اتومبیل ، ون و کامیون را در تمام بزرگراه ها مالیات دهد. هرچند اتوبوس ها هنوز هم بدون عوارض می روند.

طی هشت سال ، طبق بخشنامه ای که روز چهارشنبه رویترز مشاهده کرد ، وسایل نقلیه در حال چرخش یک شریان اروپایی مستقیماً هزینه این امتیاز را پرداخت می کنند – از برلین تا بنیدورم ، آمستردام تا آتن.

خبر مرتبط  بحران Covid-19 که قیمت طلا را به اوج خود می رساند - RT Business News

این تعداد زیادی از غرفه های عوارض جدید است ، یا شاید این فقط توسط یک برنامه انجام شود. جزئیات کم است. و همچنین مشخص نیست که آیا پول حاصل از فروش به صندوق های اتحادیه اروپا یا کشورهای عضو منفرد می رود یا خیر.
همچنین در rt.com
اقتصاد آلمان ممکن است امسال به دلیل بحران کورو ویروس بیش از 9 درصد کاهش یابدخبر مرتبط  غول های فناوری در حال صرف انرژی از ایرلند هستند - RT Business News

آندریاس شوئر ، وزیر حمل و نقل آلمان ، از وزارتخانه های آلمان می خواهد كه آن را بلافاصله تصویب كنند ، بنابراین به یك پیشنهاد رسمی تبدیل می شود. “در مورد كشورهاي عضو كه قبلاً سيستم شارژ را برقرار كرده اند ، عوارض و يا هزينه كاربر براي همه وسايل نقليه به جز مربيان و اتوبوس ها تعيين مي شود.” سند می گوید

برخی از مقامات آلمانی سوسیال دموکرات ها ، که قدرت را با محافظه کاران آنجلا مرکل به اشتراک می گذارند ، اقدامی برای کمک به مبارزه با گرم شدن کره زمین محسوب نمی شوند ، چنان مشتاق نیستند که حتی در جاده های آلمان طرفداران عوارض جاده ای هم نباشند.

خبر مرتبط  مشاغل آلمانی ترس دارند محدودیت های Covid-19 ممکن است برای یک سال دیگر پیش برود - RT Business News

در حال حاضر فقط کامیون ها به اتوبوس های آلمان عوارض پرداخت می کنند ، اما در سالهای اخیر پیشنهادهایی برای عوارض در تمام اتومبیل ها و بزرگراه ها ارائه شده است. هرچند شایر امیدوار بود كه مالیات از اكتبر امسال آغاز شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید