آلمان با موج ورشکستگی و بیکاری فزاینده روبرو خواهد شد و برلین آماده تمدید قفل Covid-19 است – کارشناسان – RT Business News

گفته می شود گسترش احتمالی قفل ملی آلمان تأثیر منفی عمده ای بر اقتصاد این کشور خواهد گذاشت و سال 2021 را به سال ناامیدی اقتصادی تبدیل می کند.

با توجه به اینکه نرخ آلودگی Covid-19 هنوز بالا است ، مقامات آلمانی احتمالاً قفل ملی فعلی را تا 10 ژانویه افزایش می دهند. برلین قبل از کریسمس محدودیت های اجتماعی در سراسر کشور را ایجاد کرد که شامل تعطیلی رستوران ها و اکثر مغازه ها بود.

خبر مرتبط  اقتصاددان به گزارش Keizer گزارش می دهد: سقوط نفت خام زیر 0 دلار "خلل خالصی از بازارها" بود - RT Business News

به گفته کارشناسان به نقل از روزنامه دی ولت ، در صورت ادامه اقدامات ، این کشور با موج ورشکستگی و همچنین افزایش بیکاری روبرو خواهد شد.
همچنین در rt.com
وزیر بهداشت ، آلمان همچنان “بسیار دور از حالت عادی” است زیرا تعداد کشته های Covid-19 برای اولین بار از 1000 نفر عبور می کند“اگر بنگاه های اقتصادی ورشکسته شوند ، پرداخت کوتاه مدت کارگران به بیکاری کمک نمی کند [which is] انتظار می رود افزایش یابد ، “ رئیس موسسه تحقیقات اقتصادی آلمان (DIW Berlin) مارسل فراتزر در مصاحبه ای گفت.

خبر مرتبط  مشکل بوئینگ 737 MAX می تواند ماه آینده به سرویس خود برگردد - Ryanair - RT Business News

فراتشر انتظار دارد که برخی از شرکت ها کارگران خود را اخراج کرده و در آینده نزدیک شغل جدیدی ایجاد نکنند.

انتظار می رود آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان روز سه شنبه با نخست وزیران این کشور دیدار کند. رهبران قرار است تصمیم بگیرند که محدودیت هایی را که در اوایل دسامبر اعمال شده بود ، طولانی کنند.

خبر مرتبط  سناتورهای آمریکایی عربستان سعودی را به جنگ علیه نفت آمریکا متهم می کنند - RT Business News

“هر تصمیمی که به نفع مراقبت های بهداشتی اتخاذ شود برای سایر بخشها مضر است” گفت: آرمین لاشکت ، وزیر رئیس نوردراین-وستفالن ، با تأکید بر اهمیت سنجش همه موارد مثبت و منفی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید