آلمان امیدوار است که درمورد پروژه خط لوله Nord Stream 2 روسیه با بایدن به توافق برسد – RT Business News

وزیر امور خارجه آلمان ، هایکو مااس انتظار دارد که مسئله طولانی مدت پروژه خط لوله گاز روسیه ، Nord Stream 2 ، پس از روی کار آمدن جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا حل و فصل شود.

“اتحادیه اروپا تحریم های وضع شده علیه این پروژه را اقدامی غیرقانونی می داند و از جنبه سیاسی وقتی موضوع را می بیند ، نگاه متفاوتی دارد.” مااس در مصاحبه با مجله خبری هفتگی آلمان اشپیگل گفت.

“ما توهمات را در مورد این مسئله گرامی نمی داریم بین دموکرات ها و جمهوری خواهان به سختی تفاوتی در دیدگاه ها وجود دارد. با این حال ، فشار جدید و روش دیگر بحث به دستیابی به پیشرفت در این زمینه کمک خواهد کرد. “ مقام عالی آلمان اضافه کرد.

خبر مرتبط  اتحادیه اروپا برای ادامه حیات خود به بدهی همیشگی نیاز دارد - جورج سوروس - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
آلمان ممکن است برای جلوگیری از تحریم های آمریکا علیه خط لوله انتقال گاز Nord Stream 2 روزنه ای پیدا کرده باشد – گزارشماس تأكيد كرد كه واشنگتن هدف خود ، صرفاً اقتصادي ، و تلاش براي افزايش فروش گاز طبيعي مايع شده (LNG) به اروپا را دنبال مي كند.

خبر مرتبط  علی بابا فیس بوک را به عنوان ششم ارزشمندترین شرکت جهان - RT Business News

“من مشکلی در مورد بهبود زیرساخت های آلمان برای وارد کردن LNG نمی بینم. اما از نظر سیاسی ، وضعیت را می بینیم [with Nord Stream 2] به طور متفاوتی: پس از اتمام خط لوله Nord Stream 2 ، ما به کسی وابسته نخواهیم شد. “ وزیر خارجه گفت.
همچنین در rt.com
شرکت اروپایی در مواجهه با تحریم های آمریکا از پروژه خط لوله انتقال گاز Nord Stream 2 روسیه خارج شدكنگره آمریكا به تازگی لایحه سیاست دفاعی سالانه خود را كه شامل یك بسته تحریم برای شركتهای درگیر در ساخت خطوط لوله Nord Stream 2 و TurkStream است تصویب كرده است.

خبر مرتبط  انصراف هواپیماهای بوئینگ همچنان فراتر از سفارشات جدید است - RT Business News

Nord Stream 2 حداکثر 55 میلیارد متر مکعب (میلیارد متر مکعب) گاز طبیعی در سال به اروپا و علاوه بر 55 bcm که از طریق Nord Stream 1 پمپ می شود ، تأمین خواهد کرد. Turkkream جریان گاز روسیه را به ترکیه و به کشورهای جنوب اروپا می رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید