آلمان از زمان بحران مالی جهانی در رکود اقتصادی قرار دارد – RT Business News

آمارهای رسمی اولیه نشان می دهد که اقتصاد آلمان در سه ماهه اول سال 2.2٪ کاهش یافته است. این بزرگترین رکود در یک دهه برای بزرگترین اقتصاد اروپا است.

ارقام مربوط به سه ماه پایانی سال 2019 بازنگری شد تا انقباض 0.1٪ را نشان دهد ، این بدان معنی است که رشد تولید ناخالص داخلی آلمان برای دو چهارم متوالی منفی بوده است ، تعریف فنی رکود اقتصادی.

انتظار می رود این تعداد بدتر شوند. اداره آماری آلمان بسته به موفقیت در برداشتن اقدامات قفل گویی ، برای سه ماهه دوم ده درصد در تولید ناخالص داخلی پیش بینی کرده است. بیش از 370،000 نفر تنها در ماه آوریل به دلیل خاموش شدن ناشی از کرو ویروس شغل خود را از دست دادند.

خبر مرتبط  هند از برنامه بلندپروازانه ای برای تبدیل شدن به قطب تولید جهانی فناوری پرده برداشت - RT Business News

داده های اخیر حاکی از کاهش 15.6 درصدی در ماه در ماه سفارشات کارخانه در ماه مارس و کاهش 9.2 درصدی در تولید صنعتی است.
همچنین در rt.com
اقتصاد اتحادیه اروپا قرار است امسال 7.5 درصد در بدترین شوک اقتصادی از زمان رکود بزرگ منعقد کندبا این حال ، سقوط اقتصاد آلمان به اندازه برخی از کشورهای همسایه بد نیست. فرانسه و ایتالیا سه ماهه اول انقباضات 5.8 و 4.7 درصد در سه ماهه اول سال گذشته را نشان داده اند.

خبر مرتبط  نفت بزرگ نزدیک به یک میلیون دلار برای انتخاب مجدد ترامپ هزینه کرده است - RT Business News

دولت آلمان پیش از این حدود 1.2 تریلیون یورو (1.3 تریلیون دلار) برای حمایت از مشاغل کشور اعلام کرده بود. اولاف شولز ، وزیر دارایی وعده داده است که یک برنامه محرک در اوایل ژوئن باشد که در آن سرمایه گذاری در کشور محور باشد “آینده مدرن و دوستانه آب و هوا.”

کشور از 20 آوریل شروع به از بین بردن محدودیت های قفل قفل کرد. فروشگاه ها اکنون بازگشایی شده اند. رستوران ها به تدریج در حال افتتاح هستند و تولید خودرو نیز دوباره آغاز شده است.

خبر مرتبط  اقدامات فدرال رزرو به "شلوغی کل" اقتصاد ایالات متحده منجر شد ، رئیس استراتژیست به بوم بوست RT می گوید - اخبار بازرگانی RT

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید